Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért karikás az ördög szeme?

Miért karikás az ördög szeme?

Figyelt kérdés

Szóval, egy csodás nyári napon ami most van, elmentem bingózni a haverokkal mint mindig. És miközben bingóztunk meg jelent az Ördög , de hamar el is ment, mert dolga akadt, és mikor levette a napszemöcsit ( ami egyébként dolce gabanás volt!) Láttam hogy olyan a szeme... Meg hát kérdeztem én tőle, de kihívott egy Ice BucketChallengre és ennyi.

nem tudtam dönteni!

megkérdeztem anyucit,apucit, sőt még a szomszédot is, meg a Kutyát is, egyik se mondott semmit, le öntöttek egy vödör vizes jeges vödörrel, és elküldtek...

most pedig félek, mert ha ezt nem tudom meg akkor bekakilok :(


Üdv, egy problémás 15 éves lány. U.U



2014. szept. 6. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sosem alszik mert jó játékok vannak a gépén és sokat facebookozik
2014. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Megkérdeztem tőle, miért ilyen aszott?

Azt felelte azért, mert egész éjjel...

ment a hasa...

2014. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj már bele, milyen nehéz a gonoszra csábítani az embereket. Egész éjel fent vagyok, doszkóról diszkóra járok, öntöm a piát, terjesztem a partidrogot, hogy befolyásolhatóbbak legyenek. Aztán hazamegyek, ömlik a pofámba a kénköves füst, ezer fok van, üvöltenek az üstben az emberek. Szerinted lehet így aludni? Meg ott vannak a boszorkányok is, azokkal együtt kell hállnom, az is egész estés program. Az adminisztráció sem kis munka, ugye azt a rengeteg embert nyilvántartani, hogy ki jön hozzám, ki megy a mennybe. Meg ugye Hitler seggébe is ananászt kell dugnom... Ezek minden napos feladatok, aztán meg örülök, ha tízezer évente ágybakerülök egy pár órára.

De nemsokára ugyis itt leszel lent, majd te is meglátod, hogy nem kis munka ez.


Üdvözlettel: Luci Feri

2014. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagy tesom es azt modnta hogy nem csak dolce gabanas napszemcsija van hanem F&F s is!

Ja am meg szerintem ha annyi kiszemelt aldozatod volna (prostik) akk neked is karikas lenne a szemed ennyi s.gg nezes utan...

2014. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose alszik
2015. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!