Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnám elűzni?

Hogyan tudnám elűzni?

Figyelt kérdés
Tegnap megidéztem egy gonosz démont, de a szertartás végét elrontottam és most itt ragadt. Már minden próbáltam: egy szarvas aganccsal a fejemen táncoltam körbe a helyet, ahol megidéztem. Málnát kentem szét a padlón. Megpróbáltam esőtánccal elriasztani. Sőt még sóval és liszttel is telehintettem a padlót, de csak annyit értem el vele, hogy elfogyott a sütinek való :/ most itt ülök, a démon is itt van, érzem a jelenlétét. Gondolkoztam azon, hogy talán ha lepisilném a területet ahol megidéztem, eltűnne, de nem vagyok benne biztos. Félek, hogy bántani fog a démon. Kérlek segíjjetek szörencsítlen életemen, bármit megpróbálok, csakhogy eltűnjön innen ez a valami..

2014. jún. 29. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bezáródott a kapu amin átjött, nem tud visszamenni, ezt jól elcseszted, örökké veled marad.

Esetleg hívj egy táltost, az talán vissza tudja majd küldeni.

2014. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huu Köszi a segítséget, esetleg a telefonszámát megtudnád adni?
2014. jún. 29. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy fiu vagy lany??
2014. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
13 és lyány
2014. jún. 29. 15:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Keresőbe ha beírod. hogy szellem elűzése, akkro találsz többet is, telefonszámot is, válogathatsz.
2014. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2014. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

"Kérlek segíjjetek szörencsítlen életemen"

Ezzel már el is lőtted h kamu.

2014. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge próbálkozás abszolúte! Pszichiáternél esetleg pszichologusnál már voltál? Szerintem nem ártana elmenned és, ha már ott vagy lennél szíves ott is maradni? Tudom, hogy nagy kérés, de tedd meg a kedvemért és azokért a szegény gyerekekért, akik nem kedvelnek téged. Mikor én beteg vagyok elmegyek a háziorvos bácsihoz, mert törődöm magammal. Nem kell komoly betegségekre gondolni nátha, megfázás stb. De volt olyan is, hogy télen a lázammal fűtöttem a szobámat, mivel olcsó. Azt tanácsolom neked te se hanyagold el magad az orvos bácsi segíteni akar egy pszichológus fényt deríthet miért trollkodsz itt.
2014. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Idézem az Új Törvénykönyvet:


Démonűző litánia

Mana pont: Lásd a leírást!

Időtartam: Végleges

Linátina hossza: Lásd a leírást!


Kevesen tudják, de az idéző litániákat visszafelé elmondva, azok hatása megfordítható, azaz a lény nem megidéztetik, hanem elűzetik az Anyagi Síkról. Az űző litániák ugyanazokból a mágikus tartalmú szavakból állnak (ugyanannyi a Mana Pont igényük és a varázslási idejük), mint az azonos idéző litániának, csak éppen fordított sorrendben kell elkántálni őket. Az űző litánia utolsó szavának elhangzásakor a lény (akire a varázslat irányul), visszaűzetik - visszakerül - oda, ahonnan korábban megidézték.


Mennyi mana pontod van?

2014. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
beszélj vele, csak őszintén.
2014. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!