Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha az vagy amit megeszel...

Nikolsz kérdése:

Ha az vagy amit megeszel akkor én most egy csirke vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy csirkét ettem. De ha belegondolok, akkor a csirke hernyót eszik, a hernyó meg levelet. Úristen, mennyi időm van még hátra amíg levél leszel?

2014. szept. 8. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen így értik. Ha sok húst eszel,akkor 30 év múlva lehetsz köszvényes is.ha az leszel,a vérnyomásod is emelkedhet,sőt a hasnyálad is tönkremehet és akkor cukros is leszel.Tehát a megevett ételek befolyásolják, előidézhetik a majdani betegségeidet.
2014. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez összetettebb. mivel csak az emberek között terjed ez a "mondás", ezért a fő szempont, hogy mit ettél életedben először. ha mondjuk tegyük fel halat, akkor te egy hal vagy, aki most megevett egy csirkét. :D
2014. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!