Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a jó a csirkefarhátban?...

Mi a jó a csirkefarhátban? Mit lehet azon szeretni, meg az aprólékon?

Figyelt kérdés
Ezt most nem gúnyolódásból kérdezem,félreértés ne essék!De nekem sosem jött be,mert valójában csont meg bőr az egész,és van rajta 10-15 dkg hús a bőrrel együtt.Ráadásul azt szopogatni kell,én meg ettől viszolygok,mert undorítónak tartom,és volt is pár kellemetlen emlékem erről.Tudom,hogy levesnek első osztályú,és én senkit nem kívánok ettől megfosztani,aki szereti,egye!De pörköltet se csinálnék ebből.Amúgy rendszeresen veszek farhátat,de a macskáknak.Azoknak elsőosztályú kaja.

2013. okt. 3. 21:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem szereti azt senki általában, főleg idősek és alacsony keresetűek veszik, mert más húshoz az ára miatt nem nagyon jutnak hozzá.
2013. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Első tévedsz. Ismerek olyanokat, akik szeretik szopogatni. Sőt, olyan családot is, ahol a gyerekek kedvence a csirkelábból főzött leves. Vagy egy német rokon család mindig azt kéri, hogy pörköltet kacsalábból főzzek nekik.

Én ugyan egyiket sem szeretem és nem is szoktam venni.

A farhát viszont jó, ha van egy-kettő a pörköltben, mert jó ízt ad neki.

2013. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom, szerintem is undorító. :S
2013. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Levesbe jó,de csak az íze miatt...Nálunk is megy egyből minden ilyen aprólék a kutyáknak utána . (ha megfőztem a levest )
2013. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Az finom! Jó kis bőr meg ha rajta van a püspökfalat az az igazi csemege! :) :D
2013. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%
Én szeretem leszedegetni a húst róla :D Nekem a kedvencem a nyak ^^ lehet szopogatni. Más az ízlésünk, ennyi. A pörköltben igazad van.
2013. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Ízlések és pofonok.

Van akinek arra telik.

Van aki meg szereti.

2013. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Pörköltnek én sem tudom elképzelni, de például a grillcsirkéből imádom azt a részt. Főleg azt a kis farkocska részt a végén, az olyan ropogósra meg tud sülni! Meg a tüdőt is szeretem kienni a belsejéből. A macskáimnak viszont nem merem odaadni a sok apró csont miatt. Félek, hogy megszúrhatja őket.
2013. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Shai-Hulud ***** válasza:
69%
De gustibus non est disputandum. :-)
2013. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Levesbe szoktunk rakni, és meg is esszük.

Nem szoktam mást főzni belőle, de pl. a grillcsirkének én is a hátát szeretem a legjobban, a finom, ropogósra sült bőrét, és lehet szopogatni.

2013. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!