Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek a blogomról?...

Mi a véleményetek a blogomról? Ugye milyen teheccséges írónő vok?

Figyelt kérdés

[link]

olvassátok. amúgy teljesen normális ember vagyok ,csak ez a vicc szórakoztatás céljából készült mert én a baránőmmel szétröhögöm rajta magam xd



2014. szept. 14. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
elég szegélyes lehetsz ha te ezt viccesnek találod.. Inkább szánalmas, és az ember nem nevet rajta.. De hát úgy látszik akinek piciny intelligenciája van annak ennyi is elég.
2014. szept. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szánalmas
2014. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát úgy kb. az első 5 sorig olvastam. Ez egyáltalán nem vicces, hanem szánalmas. Nagyon béna humorérzéked lehet, ha ezt humorosnak találod. Úgy kb. 12 éves lehetsz, és nagyon menőnek képzeled magad, és fogalmad sincs a vicc szó jelentéséről.
2014. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
irritáló
2014. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

A helyesírás borzalmas. Minden mondatot nagy betűvel kell kezdeni. Ha neked akkora gondot jelent, hogy pár másodpercig lenyomd a Shift gombot, akkor inkább ne is írj.

Mi az a szó, hogy "akkó"? Mi az a "sztóri"? Aztán mi az a "láw"? Utálom, ha valaki nagyon menő, mert mindent w-vel ír.


Már a kérdés is hibás. Teheccséges=tehetséges. Vok=vagyok. A vok és vagyok között, csak annyi különbség van, hogy hiányzik az "agy". Aztán ott van az első mondat a magyarázatban. "olvassátok." Gondolom azt akartad írni, hogy "Olvassátok!"


Egyébként baromi irritáló, rohadtul nem vagy tehetséges írónő.

2014. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én értem, hogy te mit akarsz ezzel a bloggal, csak annyi a baj, hogy nagyon erőltetetten írsz helytelenül.
2014. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös, nem vetted észre, hogy ez az egész csak egy vicc, a kérdés a humor kategóriában van. Nincs annyira hülye ember, aki így írna.


Amúgy nem, egyáltalán nem vicces! Értem én, hogy mostanában nagyon menő így írni, de az a baj, hogy nincs benne semmi poén!

2014. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Senki nem vette észre, hogy ez paródiája a manapság nagyon elterjedt "tinip*csa" nevezetű faj blogjainak?
2014. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De, én észrevettem, de rohadtul nem tartom viccesnek. Mondjuk azt a részét ügyesen megragadta az író a paródiának, hogy szinte minden ilyen kis blogban már az első részben összejön a csaj a fiúval anélkül, hogy bármit is tudna róla.
2014. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én szórakozás céljából írom , nekem gynege humorom van mindenen tudok sokat nevetni, szerintem ez egyáltalán nem probléma. Az a probléma hogy az emberiség olyannyira elcsökevényesedett , hogy csak az elvárásokra fektetnek nagy hangsúlyt, sajnos a megválósítás belegondolásába már kevésbé. Ez a blogstílus egy 21.századbeli "műfajjá" vált, viszont a gimnazista 11. évfolyamom lestresszelt monoton napjait muszáj valahogy levezetnem , és én ezt választottam. Fárasztó blogg, de szerintem minden a helyén van, és igen is humoros a csökevényes intelligenciával rendelkező szereplők jelenete.
2014. szept. 15. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!