Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van olyan iskola külföldön...

Van olyan iskola külföldön vagy Magyarországon, ahol Jedinek képeznek ki embereket?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki leolt, komolyan kérdezem! Úgy érzem meglennének hozzá a képességeim azért érdekel. És csak komoly választ kérnék ha lehet!

2014. szept. 15. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a Yale drámatagozatán van ilyen képzés :-)
2014. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
erre nem lehet komolyan válaszolni, már csak azért sem mert a humor kategóriában van a kérdés
2014. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal Kövér László az egyetlen magyar Jedi lovag. Próbálj nála érdeklődni!!!
2014. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jellemzo hogy mindenki elokorkodi a kerdest...

hany eves vagy? Mert ismerek egy ilyen iskolat, de oda csak 7eves kor alatt vesznek fel. Az egyik haverom elvégezte két evvel ezelott. Az erettsegije utan kivittek terepre, azota nem hallottam felole, a szulei pedig nem mondanak semmit. Gondold meg jol, es ha belefersz a korhatarba, szolj:)

2014. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bocsi, xxxm voltam:)
2014. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a humor kategóriába szántam a kérdést csak valamiért áttették ide.:))
2014. szept. 30. 14:34
 7/7 just in válasza:
Keresd yodát .
2018. okt. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!