Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok tengerbiológusnak...

Hol tudok tengerbiológusnak tanulni? :-) (Tovább lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék tengerbiológus lenni, de nem tudom, hogy Magyarországon van-e ilyen képzés, és ha van konkrétan hol, és milyen?Hány éves képzés? Államilag támogatott, vagy fizetös? Külföldön?

Ha nincs tudnátok nekem ehhez hasonló szakokat mondani?

Ja, és érdekelne, hogy aki t.biológusnak tanult, hol tudott elhelyezkedni? Konkrétan milyen a munkája?

A válaszokat elöre is köszönöm! :-)



2014. aug. 24. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
szerintem Magyarországon nincs tenger
2014. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs, de én nem Magyarországon gondolkozom, hanem egy tengerbiológus képzésen. Esetleg ebben tudsz segíteni? :-D
2014. aug. 25. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bsc-t megcsinálod itt, Msc-re meg jelentkezel Olaszországba, Japánba, stb.

Tengerbiológiára szakosodni lehet, nem pedig annak tanulni. Biológia szakra kell menned, majd folyamatosan specializálódni.

Ha tényleg érdekel, akkor munkát is fogsz találni. Persze ahhoz ki kell lépni a magyarországi korlátolt gondolkodásból.

Addig pedig érdemes könyveket bújni vagy előadásokat nézni. A net tele van velük. Pl. http://www.youtube.com/watch?v=Fd5VqSC5FJs

2014. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2014. okt. 26. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!