Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerinted is bolond vagyok?

Szerinted is bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Szia kedves! Bolond vagyok, mit mondasz?

Herripotter tújú, herripotter tújú. Anya azt mondja, hülye vagyok. Nem tudod mé' mondja. Herri pottertújúúúúú, herri poty. Nem is van igaz. Bizony. Ő a bolond. Jaja, anya. Anya nem is tud beszélni. Nem mondtam még? Ja. Anya nem beszél. Nem mondom, a csavar az néha. De olyanokat mond csak, hogy nyíííííííí. Meg hogy recs.

Herri potter, herri po... de nagy hülye vagy te herri.

Holdvilágos éjszakán, miről álmodik a lány. dikalány, dikalány, dinka lány. Jaj! Anya, azt hiszem bepisiltem.

Hogy jön egy királyfi tán, fitán, fitán. Hófehér paripá... Anya, anya! Bocsika, nem pipi. Asszem bakakiltam.

Te figyeljé! Te szereted a csokit? Őszintén! Mongyad meg! Szereted, vagy nem. Anyuci! Még mindig jön!

Várgyá, hülyeséget beszélek. Nem csokit. Olyan izé, na. Csóka. Ja, ja, csóka.

Herri potter tújú...

Mit is akartam?

Ja hogy szeretede a csókát? Nem, nem. Segíccsé mán! Csókot! A csókot szereted?

Én nagyon. Bolond vagyok, ügye. Bizony. A Rosalindátál szoktam kapni.

Hogy hogy mit? Ilyen hülye vagy barátom? Hát csókot. Lákátos Rosalinda.

Nem is egyszer kaptam tőle, hanem háromszor. Bizony! Neked nem adott?

Apám elvitt valami fehér köpenyes manuszhoz. Nem a herripotty volt, nem hasonlított rá.

Ő monta, hogy háromszor kaptam, csak külföldiül monta. Ja. Hogy ne ércsem. Azt mondta, hogy tripper. Azt hisze, nem tudom, hogy az három. Bizony, Nem vagyok én hülye.

Herripotter tújú


2014. szept. 24. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretlek
2014. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Imádlak
2014. szept. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szilvás buktát,mert azt szeretem.
2014. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát esküszöm rajtad átment egy traktor......
2015. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!