Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lesz ha valaki kimondja...

Mi lesz ha valaki kimondja Magyarországon a Celeb vagyok ments ki innen varázsigét?

Figyelt kérdés
teljesen hirtelen ötlettől vezérelve

2014. okt. 7. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Ha egy kultúrált környezetben teszi ezt az illető, garantáltan meg fogják lincselni. Értelmiségiek alaposan meg is verhetik.


Azt ajánlom, felejts el ezt, és iktass be a programodba 1 hónapnyi TV2 tilalmat, kizárólag heti három erősen szakmai ismeretterjesztő filmre, v. dokumentulfilmre korlátozva.

2014. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bézbózütő1000 ***** válasza:
az az RTL-en megy nem a TV2-őn -.-
2014. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kigyulladt az erdő!

Lehet, hogy mégis hatott a varázsige?


[link]

2014. okt. 8. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

Nem, PONT HOGY NEM HATOTT, mert siralmas, amit a második mondatban olvasok : "senki sincs életveszélyben"


Váááááááá!!! Kimondhatatlan düh van bennem. Mert egyetlen szajha sem halt kínhalált a lángokban.


Bár igaz, előbb szenvedhen, halálozzon a sok megbúvó magyar rajongó, aki előlem fogja foglalni a munkahelyeket, angol tudása 0-a (nekem meg kötelező volt a középszintű nyelvvizsga és érettségi, SŐT testvéremnek MÁR a felsőfokú), és ekkora sügér.

Haljanak ki, haljanak meg, szenvedjenek és taszíttassanak nyomorba, én meg megkaphatom majd az általuk foglalt munkát, albérletet, meg minden mást. Amiért én tanultam, ők meg úgy kaptak tévét, netet, mindent, (sőt, plazmát, nemhogy katódsugárcsöveset), hogy azt nem tudja, hogy mi az alma angolul, mi a folyamatos igeidő, vagy hogy hogyan kell hatványozni, egyáltalán mi az.... NEM, NEM TUDNAK SEMMIT!!!


DE AKKOR NEKEM MIÉRT KELLETT EZEKET TANULJAM, ÉS AKKOR IS MINDIG én voltam a gonosz, a tanulatlan, az iskolakerülő, a társadalmat tudatlanságommal bomlasztó suhanc és antikrisztus, 2-3 ember kivételével a sok száz embernek, akivel valaha szóba áltam, miközbe meg másnak ez a szar az élete, ezen kívül a maradék léte tele van csak primitívséggel, a sulit végigbulizta, DE mégis van munkája, kenyere, vize, tévéje és szórakoztató elektronikai készülékei, nekem meg félnem kell, hogy nem lesz, és 4 év gimmnáziumi emelt szintű anyagát betéve tudni, meg már kiskorom óta 3 féle dologban erős szakmai tapasztalattal rendelkezni, HOGY EGYÁLTALÁN SZÓBA ÁLJANAK VELEM A VELEM EGY KORÚ SRÁCOK!!!


Ja, és nem azért már, kik szerepelnek ebben a $z@rban : >FELNŐTT< krvák. Kik csinálják, rendezik, vágják, foratják : >FELNŐTT<-ek.

Kik nézik ezt az idétlenséget : >FELNŐTT<-ek.


Rohadjanak meg a felnőttek. Bezzeg én bármit csinálok, tervezek, ötletem van, meglátásom, lehet rám jó mereven nézni összehúzott szemekkel, és mondani, hogy milyen idétlen vagyok.


AZOK A FELNŐTTEK AZ IDÉTLENEK, AKIK EZT NÉZIK, EZT CSINÁLJÁK, EBBEN JÁTSZANAK...

Meg akik politikát csinálnak, bürokráciát, fontoskodó papírokat (ld.: bürokrácia), meg akik a háborút megcsinálták, ideológiákat terveztek meg nagy tudományossággal, amivel jó sok nyomort lehetett kreálni, és ezeket meg nekem kellett tanulni, és kell tudnom máig, különben én vagyok a közveszélyesen tudatlan naplopó.


Óóóó, oly sok felnőtt annyira idétlen, és oly sok gyerek mennyivel okosabb a felnőtteknél.....


='(

2014. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!