Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Baszok én rá, csak a románokat...

Baszok én rá, csak a románokat oda-vissza. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Facebook-on több helyen is láttam ezt a kiírást, mit jelent?
2014. okt. 10. 15:03
 1/5 Mr.BWC válasza:
63%

Ezen mit nem lehet érteni? egy csoportba vagyunk a Rómánkkal EB selejtezőn, tehát Baszok én rá, csak a románokat oda-vissza (nem érdekel csak idegenbe és hazai pályán is verjük meg a románokat)

De amúgy Baszok én rá, csak a románokat oda-vissza.

2014. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, van értelme
2014. okt. 10. 16:58
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ja. Bércsarov. Holnap estétől meg Bércsarinye. Bszok én rá, csak a románokat itthon nyóc egyre!
2014. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne is mondjátok, tegnapelőtt mentem haza metróval és felszállt egy csapat fiú, ugráltak, ?táncoltak?, ordibáltak, kántáltak, a Románokat szidták és buzdították a metrón ülőket, hogy aki magyar, az tartson velük, aki román az meg...


B.sszus, mindenki bírt fapofával ülni én meg annyira le voltam fáradva, hogy röhögőgörcsöt kaptam (pedig ilyenkor bírom türtőztetni magam) és a megállómig nem bírtam abbahagyni... Szerencsére az ordibáló fiatalok elvonták rólam a figyelmet. :D

2014. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én semértettem eddig,hogy miez mivel nem vagyok ott túlságosan a focivilágában.
2015. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!