Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert utaljak minden orszagban...

Miert utaljak minden orszagban a romanokat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 22:54
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
73%
mindennek megvan az oka, ha te nem tudod örülj neki...
2008. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mond mar el en roman vok es nem tudom...
2008. aug. 12. 00:07
 3/28 anonim válasza:
46%
A probléma a MAgyarokkal szemben hogy a mi földünk lett a tietek, és nektek áll feljebb.
2008. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ennyi??De mas orszagban peldaul Spanyolba is utaljak a romanokat..Miert??
2008. aug. 12. 00:22
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert a románok is utálnak minden országot.
2008. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
Fordítva, A mi földünk lett a tietek (románoké).
2008. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mi igazan nem utalunk mas orszagot!!
2008. aug. 12. 01:32
 8/28 anonim válasza:
78%

Szia

szerintem ez nem igaz h mindenki utálja a románokat.Például én ismerek néhány román srácot és nagyon kedvesek sokkal mint a magyarok.És az egyik barátnőmnek román barátja van.Szóval senkit nem kell elitélni.És az sem igaz h beképzeltek meg felvágosak ugyhogy erről ennyit.

2008. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
39%
ha vígasztal a magyarok szinte senkit nem szeretnek, csak a saját érdekeiket tartják szem elött. a Romáénokkal meg még az a plusz baj hogy ők is ugyanugy lopnak-csalnak hazudnak mint mi magyarok. Csak feltünöbben (kítünnek a tömegből) aztán valakire meg fogni kell. nomeg lehet nem tudjuk elviselni hogy ti legalább összefogtok egymásért/egymással. Nekem is vannak normális román ismerőseim, és rengeteg embert láttam már(magyart)aki rosszabb mint ti.
2008. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
96%

Szeva!

Sztem ez álltalános elhibázott megítélés az Eu-ban nagyjából... mondjuk minden országot utál vmeik ország egy bizonyos szinten. Sztem a román ellenesség alapjában a viccekkel indult. Sztem tod pl milyenekre gondolok. Szal ezzekkel indult mert vki vhol hallott h románok ezt meg azt csinálnak, lopnak, csalnak meg mindent csal feltűnően mert nem volt pénzük...nem úgy mint a magyarok akik detto csak kicsit finomabban és ezzel elkezdte szidni őket mert nekik jobban ment ez! Am nem jó az álltalánosítás mert sok normális román van csak emiatt az ítélkezés más...csak másik példa h minden arabot merénylőnek néznek valyon miért...

2008. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!