Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mikor kezdik el bevezetni a...

Mikor kezdik el bevezetni a Levegőadót, mennyi lesz az ára és hogyan fog működni élesben?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már csak napok kérdése. Hamarosan ülésezni fog a kormány. Gondolom úgy fog működni, hogy még a kórházba, a gyerekbe beleműtenek egy kis mikrochipet. Ez fogja mérni, hogy mennyi levegőt fogyasztott el a gyerek. Akik már nagyobbak, azokhoz odamennek a Fidesz-es emberek. Természetesen a korrupt NAV-osoknak kell ezt fizetni. Párezer forintot rászámolnak. Az ára kb. 1 liter = 100 forint.
2014. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
200+ÁFA
2014. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#9 jó hogy aludt a macskád, nem engedte volna meg :D
2014. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.

Nem aludt! Belülről bekentem a maszkot macskagyökérrel, mert annak szereti a szagát, és miközben ráadtam, mondogattam, hogy: jó cica… Elmagyaráztam neki, hogy erre miért van szükség, és mikor megkocogtattam a szemrészt, visszanyávogott - csak utána aludt el.

2014. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Levegőadő= füst adő. Mivel mérgezed a levegő, akár fűtéssel, fa, gáz, autó kell fizetni a káros anyag kibocsátásért.

Akit meglátnak hogy füstölög a kéménye arra igen kemény adót vetnek ki.

2014. okt. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok.


A 2015-ös adótervben még szerepelnek ezek az adók:


-Az említett Levegőadó

-Már lesz Számítógépes programadó is (havonta kell adózni az összes program után, még a portable programok után is)

-Lesz még operációs rendszeradó : minden telepített operációs rendszer havi +300 forint. Ezt a figyelőt a rendszerfejlesztők építik bele a rendszerkódba.

2014. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!