Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikortól fogják itt bevezetni...

Mikortól fogják itt bevezetni azt az oldalon, hogy csak a kérdező értékelhesse a válaszadókat? Egyáltalán be fogják ezt vezetni valaha is?

Figyelt kérdés
Kicsit szánalmasnak tartom azokat az embereket, akiknek a hobbijuk az, hogy másokat lepontozgassanak. De kérdem én, hogy mégis mi alapján?! Attól még, hogy valaki nem ért egyet egy másik hozzászólóval nem kéne lepontozni. Tudom, az életben ez legyen a legnagyobb gondom, de én szeretem ezt az oldalt, viszont ha ez így marad, akkor ezek az emberek elveszik a kedvemet attól is, hogy feljárjak ide.
2011. nov. 14. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Hát ennek semmi értelme nem lenne, hiszen...


a kérdező normális esetben azért írja ki a kérdést, mert nem tudja a választ,


ha nem tudja a választ, hogyan tudja eldönteni, hogy a válasz hasznos vagy nem hasznos?


épp az is segítség lehet ennek eldöntésében számára, hogy mások hogy értékelnek egy választ, vagy mennyi a válaszoló globális értékelése.


a szélsőséges eseteket leszámítva azért a százalékok tükrözik a hasznosságot,


már ha nem úgy nézzük a dolgokat, hogy egy 80%-os válasz már nem számít jó válasznak, mert ekkora lerontást egyetlen troll értékelő is létrehozhatott.

2011. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!