Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Földönkívüli a szomszédom?

Földönkívüli a szomszédom?

Figyelt kérdés
Tegnap ellátogattam a szomszédomhoz.Eddig is furcsa embernek tartottam,na de ezután...Szóval az egész úgy kezdődött,hogy nem rég vettem családi házat egy tök új környéken,és hogy összeismerkedjünk mondta a szomszéd hogy szívesen lát,én meg úgy voltam vele,hogy miért ne. Nte Bungnak hívják (wtf) és 45 év körüli férfinek néz ki.Mikor beléptem a házába megcsapott a sajtszag.Ez még önmagában nem probléma.Elkezdtünk beszélgetni.Tök fura volt mert ilyen furcsa szerkenytűi voltak,amiken hívásokat kapott és vmi olyan idegennyelven beszélt rajtuk amit az életben nem hallottam.A pasas egyre furcsább lett,mert folyamatosan a Föld nevű bolygóról kérdezősködött.A házlátogatás után kikísért volna mikor észrevettem,hogy egy nagy,csészealjszerű izé van az udvarán és úgy köszönt el,hogy Heyy Hithler.Most akkor földönkívüli?
2014. okt. 23. 16:49
 1/2 Jófej:D ***** válasza:
100%
Szerintem küldj egy képet róla, rólad, és a csészealjról. És te fogj a kezedbe egy olyan táblát, hogy kecske
2014. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Földönkívüli is, meg nem is. Egy ember, aki a Földön kívülről érkezett, egész pontosan a Holdról.(Ez teljesen megmagyarázza a sajtszagot, hisz a Hold sajtból van.) Ugyanis a szomszédod egy holdnáci!Úgy látszik kezdenek visszatelepülni a Földre.

Szerintem legyél vele jóban és kérd meg, hogy vigye el O.V.-t és társait kicsit táborozni a Hold sötét oldalára.

2014. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!