Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erős a gyanúm, hogy a szomszéd...

Greeen kérdése:

Erős a gyanúm, hogy a szomszédom földönkívüli. Hogyan kellene erről megbizonyosodni 100%-osan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 00:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Megvan a mai napi első UFO kérdés is. Pár órája épp panaszkodtak itt az oldalon, hogy nem volt egy sem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4362..

2013. máj. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy, ha meg akarsz róla bizonyosodni, akkor menj át hozzá és kérdezd meg tőle. De előtte itasd le fél liter szilvapálinkával, mert mint köztudott, a részeg ember sosem hazudik, ebből logikusan következik, hogy a részeg földönkívüliek sem.
2013. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem barátkozik.Csak áll a kertje végében és órákon át mered valamire.Sokszor éjjel is.
2013. máj. 19. 01:07
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy elveszítette az egyik családtagját? Vagy egyszerűen csak beteg? Kérdező, te hány éves vagy?
2013. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a korom most lényegtelen szerintem. Egyedül él az öreg.
2013. máj. 19. 01:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lényegtelen a korod. Mert ha egy gyerek vagy, akkor el lehet nézni, hogy ilyen baromságot kérdezel, de egy felnőttnél már nem egészséges. Sőt...



Ha egyedül él és öreg, akkor gondolom meghalt a felesége. Ebbe egy idő után belebetegszik az ember, főleg ennyi idősen, amikor nincs senkije már.

2013. máj. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, nem olyan nehéz az!

"Csókolom, én ... elnézést a zavarásért, én csak azt szeretném kérdezni... A bácsi nem-e földönkívüli véletlenül?"

2013. máj. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ha igaz amit írtál a bácsi egészségügyi problémái lesznek, a földönkívülieknek ehhez sztem nem sok köze van...
2013. máj. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

"A kérdező kommentje:


a korom most lényegtelen szerintem. Egyedül él az öreg."


Az eddigi elerheto informacio alapjan, valamint a kora pontos meghatarozasanak megtagadasa arra utal, hogy valoban egy kiskoruval van dolgunk.


Szoval, ezt eszben tartva fogok valaszolni.


A szomszedod egyedul el es oreg. Valoszinuleg meghalt a tarsa, lehet a csaladja elkoltozott a kornyekrol, es szeret kiulni a kertbe, es nosztalgiazni, lehet h eppen a parjaval neztek sokszor a csillagokat.


Nem tudhatod. Es ahelyett h megprobalnal egyutt erezni vele vagy kitalalni h vajon miert, egybol a foldokivuli magyarazathoz mesz? Miert? Az lenyegtelen most h a foldokivuliek nem elnek itt.


Annyi fele marha van idiota, fura meg agymosott ember (akik mint lehetoseg szerepeltek a fejemben mielott megtudtam h egy idoskoru emberrol van szo).


Inkabb ne sci-fi-t lass mindenhol. Es hasznald legkozelebb az eszedet. Valamint nyugodtan kerdezz meg valakit a kornyezetedbol. Lehet h ha valaki egy mosollyal fogadta volna ezt a feltevesed, akkor egybol rajottel volna h baromsag es nem fecserelted volna megtobb ember idejet.

2013. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Nukek!


Ha kis korú, ha nem kiskorú,

nem mondhatod meg neki, h mit is csináljon,

illetve mit ne!


Am kedves kérdező!

Valószínű, h hiszel az idegenekbe, s egyértelműen furcsának találod az öreget. Ezért összekombinálod a kettőt, s nem csoda, h egyet látsz kettőbe.

Nem lehet kizárni az "idegenek" létezését,

de azért ez egy kicsit erős!

2013. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!