Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lenne, hogyha A Star Wars...

Mi lenne, hogyha A Star Wars harci járműveit bevezetnék a Magyar hadseregbe? (csak nem lézert lő hanem rakétákat)

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne?
2014. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
AT-AT, AT-ST? Hát, mérete és lomhasága miatt jó célpontot jelentene mind RPG-k, mind harci helikopterek számára, környezetéből is kitűnne. Tehát nem mondanám különösebben praktikusnak, pszichológiai hatása (gyalogság ellen) nagyobb lenne, mint tényleges haszna:)
2014. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez csak fantázia de hát egyértelmű,hogy semmi értelme nincsen.
2014. okt. 26. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább a sárkányok kellenének a Tűz és Jég dalából.
2014. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na és ha a világ összes hadseregének ilyen star warsos harci járműveik lennének akkor hol lenne nagyobb háború?Illetve ki nyerne?és kik lennének a legerősebbek?


szerintem:

1. USA

2.Britek

3.Oroszok

stb?

2014. okt. 26. 21:54
 6/11 anonim válasza:

"Inkább a sárkányok kellenének a Tűz és Jég dalából."


Én meg ilyen 6 tagú balrog testőrséget akartam mindig is beszerezni a Gyűrűk Urából, de soha nem találtam egyet sem.

Bennem van a hiba?

2014. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

De Aragorn szellemhadserege is jó lenne, annak is örülnék.


"Na és ha a világ összes hadseregének ilyen star warsos harci járműveik lennének akkor hol lenne nagyobb háború?Illetve ki nyerne?és kik lennének a legerősebbek?


szerintem:

1. USA

2.Britek

3.Oroszok

stb?"


Egyértelműen a balrogjaim nyernének.

2014. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pedig leszerződtetem Cthulhut a sárkányok mellé. :P
2014. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha attól eltekintünk, hogy ki tudná vezetni őket akkor egy db AT-AT már a méretével elég durva kihívást jelentene bárkinek. Ha űrjárművekben is gondolkodunk akkor egy jó kis Csillagromboló szétbombázná a világot.
2014. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Wadmalac ***** válasza:
USA pár éven belül bevezeti az új harci terepjárókat, amik erősen hajaznak a Halo járgányaira. A lépegetők nálunk nem lennének praktikusak, ezekben a kátyúkban kitörnék a nyakukat.
2014. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!