Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez mi lehetett?!

Ez mi lehetett?!

Figyelt kérdés
Tegnap láttunk egy denevért de rájöttünk hogy az egy bkamajom ami repülni tud és kár-kár
2014. okt. 29. 18:23
 1/10 A kérdező kommentje:
békamajom
2014. okt. 29. 18:27
 2/10 anonim válasza:
az ilyen ertelmetlen kerdesekbol mar annyi van ezen az oldalon.....kezeltesd magad te is szerintem
2014. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez te voltál!

Hess madár!

2014. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos, természetesen egy repülő békamajom volt. (Ami köztudottan károg, mert nem pelikán.)

Ha be akarsz egyet fogni akkor rakj ki az ablakba néhány karamellás almát. Fontos, hogy a karamella ragadjon egyébként a békamajom könnyen megszökik.


D.W. - Gyk lény szakértő

2014. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és mit kell vele utánna csinálni?meglehet veccőzni?az épp kéznél van.mivel a veccő mindig kéznél kell hogy legyen, ugyanis felénk sok a loú
2014. okt. 29. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne veccőzd meg! Attól csak elkezd tablettás bort hányni.

Inkább rakd bele egy hordóba 13 perce, majd pedig vedd ki. akkor már teljesen kezelhető lesz.


D.W. - Gyk lény szakértő

2014. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oh köszönöm!az a baj ő csalt capdába... az előbb rámragadr 5 db karamelles alma és majdnem ottragadtam az ablakában, szerencsére valahogy kiszabadultam és elmentem most valamiért marja a bőröm a karamell, biztos karamell volt az?
2014. okt. 29. 20:26
 8/10 A kérdező kommentje:
ja és úgy hallottam nemsokára lesz a makói hagymaember születésnapja hanyadikán pontosan?szerinted mit vigyek neki?
2014. okt. 29. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb jobban figyelj! És hát lehet nem is karamell. Milyen az íze?


Én úgy tudom október 30.-án, azaz holnap. Pont Halloween előtt egy nappal. Ajándék ügyben sajnos nem én vagyok a megfelelő ember akit meg kellene kérdezni :/ De hátha vannak itt megfelelő emberek (vagy egyéb lények)


D.W. - Gyk lény szakértő

2014. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jojo néni ***** válasza:
Pontosan 26.-án hagymát biztos ne vegyel neki inkabb citromot
2014. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!