Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem, démon, vagy mi...

Szellem, démon, vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ez kb fél éve történt, meleg volt, teljes szélcsend. Minden ablak zárva a szobámon kívül is. Barátnőm nálam aludt és beszélgettünk olyan 01:00 fele, mire egyszer csak a szobám kulcscsomója az ajtóba nagyon erősen megmozdult mintha erősen meglökték volna. Vallásos vagyok, elhiszem ha szellem vagy ilyesmi, csak hátha valaki tud többet. Több paranormális esetem volt már. UI: Szomszédba az unokabátyám ablaka az enyémre néz és mondta hogy 2× is látott egy fehér kisfiút hajnalba aki az ablakomon kinéz. Pedig egyszer itthon se voltam. Lehetséges ez?

2014. okt. 22. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Unokabátyád szivat, nem volt ott semmiféle kisfiú, ugyanakkor a kulccsomó megmozdulása lehetett egy indirekt telekinézissel kapcsolatos jelenség is.. De még mindig nagyobb a valószínűsége annak, hogy valaki becsukta a bejárati ajtót a lakásban, a légnyomás változás alig észrevehető módon meglökte az ajtódat. Az ajtó alig észlelhető megmozdulását nem láthattad, de a kulccsomó könnyen visszajelezhette..
2014. okt. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A kisfiú volt ezek a mai gyerekek márcsak ilyenek
2014. okt. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hidra12 ***** válasza:
0%

Kamu kérdés!!!!

A vallás és a szellemek nem férnek össze

2014. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek van igazából értelme..Igen ám, nyomás biztos nem, mert mondtam hogy csak a kulcscsomó mozdult meg. Az ajtó nem. Az unokabátyám meg biztosan nem szivatott...mindegy honnan tudom, de biztos nem.
2014. okt. 23. 00:39
 5/7 anonim válasza:
76%

Tudod egyszer egy több napos kirándulásban vettem részt.

Utólsó nap szellemet idéztek a szomszéd szobában.

És nálunk már csend volt készültünk a lefekvéshez.

Az ablak alatt egy árny jelent meg és bedobott egy kekszet amire az van ráírva hogy én vagyok a jetidémon. És ez komoly

2014. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
41%

A bátyád valószínűleg szívat mert a tesók mindig piszkálják egymást. Nekem nincs tesóm de van egy nálam 1 évvel idősebb fiú unokatesóm aki folyton ilyenekkel szívat

de velem is történnek ilyenek legutóbb egy barátnőmmel a suliba voltunk egy üres folyosón és az ablakok egymásután kinyíltak és összevissza csapkolódtak aztán egy ütemmel becsukódtak és mi ezt nyitott szájjal végignéztük... durva volt :/

2015. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Lehetséges, persze azt nem tudom megállapítani innen, hogy pozitív vagy negatív szellem-e.

Ha rossz dolgokat csinál pl.: becsapja előtted az ajtót, lökdös stb. akkor negatív, ha pl.: símogat akkor több, mint valószínű, hogy pozitív szellem.

Persze nagyon oda kell figyelni a "jelekre", mert az ördög 9x igazat mond, hogy 10-re becsapjon.

Tapasztalatból beszélek.

2015. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!