Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok mondani vicces...

Tudnátok mondani vicces storykat amik megtörténtek veletek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Egyszer elcsúsztam a tyúxaron!


Ez elég vicces volt?

2014. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Egyszer valaki helyesen írta le a sztori szót. Úgy írta, hogy történet. Na az elég vicces volt.
2014. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
-.-
2014. okt. 31. 17:11
 4/9 Ez a kérdés ***** válasza:
92%
Egyszer amikor az udvaron álltam és beszédet mondtam ( mert dökös voltam) melegem volt és lehánytam az igazgatót.
2014. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Én meg egyszer amikor az udvaron álltam és beszédet mondtam (mert tökös voltam) pisilni kellett és lepisiltem az igazgatót. A tökömmel.


Utána el akartam szaladni, de sajnos elcsúsztam a tyúxaron.

És eltörött a tököm.

2014. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A nyáron, amikor strandon voltam és ment a sodrás (körbe körbe :D) akkor pacsit kértem minden körben az úszómestertől. :D
2014. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
94%
Amikor a színházban lekapcsolódtak a fények, én meg ijedtemben egy nagyot sikítottam :D (és akkor az egész színházban az én hangom hallatszott, mert csend volt)
2014. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
utolsó: ovis xd hány éves vagy kislány? 6? xddd ><
2014. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
81%

Általánostól gimnáziumig szeretném megosztani azt a néhány életképet :D.

( ének óra): /Tanárnő/ - Mondjatok reneszánsz alkotókat!

/ valaki/ - Raffaello Santi

/ padtárs elgondolkodó intellektuell látszatát keltően/ - Ferrero Roché :D


Egyszer ál emailcímen küldtem érdekes tartalmú üzeneteket az egyik osztálybeli barátnőmnek, egy osztálytárs fiú nevét használva :D ( pl. Uborka arcú, micsoda fejű rózsaszál, melltartó fej..stb), pont infó órán ezeket megmutatta a Tanárnőnek, erre az oda hívta a fiút:

T: - Kisfiam micsoda dolgokat írsz egy kiskánynak?! Hogy írhatsz ilyen erkölcsű dolgokat szegény Annának? Micsoda dolog ez?! Stb.. ( de ilyen sipító hangja volt a néninek, ha valaki leesett a székről , lecsapta a szemüvegét és : Na jó kisfiam/kislányom egyes! :'D)

Fiú: Mii?! De..de nem én voltaam! De nem is ez az email címem, nem én voltaaaam!

T: Na jó kisfiam egyes!

Hát nem tudtam, hogy ez lesz belőle..szegény xD


Technika órán sütit készítettünk és az egyik fiú pénzéből kiment a barátnőm pudingért, nem sokkal utána visszajött egy db kicsi danon pudinggal és vett magának a maradék pénzből 3 nyalókát..:DD hát igen, nem írom le a párbeszédet de a Tanárnő is szakadt a nevetéstől :'DD..ugrott a sütink :D


Az egyik fiú tech.órán feltérdelt a székre és a mellbimbóját kezdte dörzsölgetni két szelet kiwivel kéjes arccal, erre a tanárnéni:

- Mi a frászt csinál S. úr a gyümölcsökkel?! Na jó kisfiam egyes!

Erre leesett az ijedségtől a székről és akkor mondta hogy egyes..:DD


Volt a tesi teremben egy kis kondi terem szerűség és az egyik fura szerkrzezetre ráfeküdt az egyik fiú, ezt fejjel lefelé is lehetett pörgetni, odaerősítették néhányan és megpörgették majd lekapcsolták a villanyt és rázárták az ajtót..valami inkvizítoros játékot üztek :DD A többiek meg a micsodájukhoz tették a puha hosszú kiegészítőket és úgy kardoztak meg püfölték egymás fejét :D


Gimis matekórák, mikor a fiúk a pad alatt telefonoztak, a tanárnéni pedig egy 50 körüli nő volt:

- Fogd meg és vedd elő! Látni akarom vedd elő!

Kicsit se volt kétértelmű :DD


Hittan óra a szabadban:

Az egyik lány azt hitte hogy tetszik a tanár úrnak és elkezdett futni előlle, a paddal szembeni széles fát körbe kezdte futni a tanár meg követte, ugyan úgy megkerülte ő is a fáát XD..később egy pogi volt a lány kezében:

Tanár úr: Andrea, ne dugdossa! Kapja be és írjon!

:'DDD...jaj könnyesre röhögtük magunkat a lelkész meg nem nagyon értette..:D


Volt egy csaj akit nos valamiért didinek szólítottak a fiúk, hittan órán se hagyták abba, mindig a mellesleg szót hangsúlyozták

- Didi didi didinátor, banános Zsanett :'DD

Tanár: - Didi, elég volt a didiből

Lány:- De, aj, Tanár úr!! Tessék mar rájuk szolni!


:DD..hat voltak pillanatok :'D


Egy uccsó:

Játék közben szóba került, de nem tom hogy:

Tanár úr: Bár nekem is van ám hurkám

Fiúk meg mi is sírtunk a röhöéstől

Fiú1:- Ó Tanár úr, nekem pedig paprikás kolbászom van

:D

2014. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!