Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez mi lehetett? Nagyon félünk!

Ez mi lehetett? Nagyon félünk!

Figyelt kérdés

Nemrégen a feleségemmel kint beszélgettünk a teraszon, bementem teáért és amikor már beértem elkezdett sikoltozni hogy "Gyorsan gyere mi a fene az ott!siess!"

ekkor kiszaladtam és megláttam egy rémisztő valami fekete ló/kutya/őz szerű állatot a kerítésünk melletti dzsumbujban(pont akkora volt mint egy jól megtermett ló csak valamivel nagyobb), hirtelen átugrotta a kerítést és rettentően vonyító hangokat adott ki ilyet:

nyihaaaúú,nyahóóó,bruuhuuhhu meg fújtatott is aztán megindult felénk és én megfogtam egy rőzseveccőt ami össze volt kötözve majd jól rácsapkodtam, de az még mérgesebben fújtatott ránk, erre a feleségem egy veccővel jól fejbecsapta erre a lény fejvesztve menekült!Nem tudom, nem hiszek ilyen természet feletti zagyvaságokban de már nem tudom mit higgyek.Lehet olyasmi volt mint a bungayi fekete kutya?(nem tudom hogy kell leírni a nevét)



2014. nov. 17. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
mit kapsz te ezért itt a "hívőktől" :)
2014. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gondolom segítséget....
2014. nov. 17. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Kétségtelen hogy ez egy földönkívüli kutyaló volt. Amit génmanipulációval hoztak létre, apja kutya volt anyja pedig ló. Kevesen tudják de például a lódarázs is ilyen:

[link]

Van még több földönkívüli orgazmus és mikroorgazmus is, de azok felbukanása inkább csak az éjszakai szobákban várható.

2014. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Delirium trénmens-ne igyatok annyit:D
2014. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a sok palinka.... Ejnye nem hogy benyomtatok volna neki a palnika szerelmem legy az enyem:D meg tancolt is volna az a "foldunkivuli"
2014. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

aha persze.. bement az udvarba egy kutyámmajom szerű lény.. ti meg elkezdtétek verni..

amugy valòszinű a fekete kutyaloù lehett az..

2014. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sok esti mesét néztél ? :P
2014. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kukanudlidú válasza:
Szerintem ez vagy képzelődés volt, vagy valamiféle génkeveredéssel létrejött mutáns! Forduljon pszichológushoz, hogy kiadhassa magából ezeket, aztán pedig vágja le a dzsumbujt.... Ha ezek megvannak, akkor a biztonsági kamera a felszerelendő, lehetőleg valami frappáns helyre. Ha megint jön, nemcsak elmondani tudja, hogy milyen volt, hanem már képi bizonyíték is lesz! Remélem, hogy többé nem riogatja magukat ez a mutáns, és a szomszédoknak is jó szólni. Sok szerencsét! :)
2014. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ez egy loú volt...
2014. dec. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!