Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen munkát ajánlanátok egy...

Milyen munkát ajánlanátok egy roma férfinek?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon mindig azzal csesztetnek, hogy nem dolgozom. 32 éves vagyok, a végzettségem 6 általános, 5 gyerekem van. Jelentkeztem egy pár helyen, de mindenütt elutasítottak. Szerintetek mivel próbálkozzak?
2010. jan. 29. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ez komoly?

mert humor kategóriában van

2010. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Távmunka, kőműves mellé segédmunka,Állattenyésztő mellé,gyümölcsösökbe.Nagyon nehéz helyzeted van.
2010. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hugom dolgozott állásközvrtítő irodába. jártak zozzá romák. 8 álltalánosnál kevesebbel. volt hogy tudott ajánlani segédmunkát. rákérdeztek hogy: "mennyiért is?"

"hú annyiért nem megyek." talán többért akar dolgozni mint aki összehozott egy szakmát legalább? mire föl?

amúgy szakma nélkül is ha valaki akar, talál munkát.

2010. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én pl fürésztelependolgoztam legelőször. 3évet voltam ott. van éretségim és egy szakmám. a fürésztelepen nem volt szükség 8 álltalánosra sem. aztán vettek egy új gépet, és két embernek felesleges lett a munkája. az egyik én voltam. még jó. mert lehet hogy nem kerestem volna mást. kényelmes volt. bicajjal jártam (nem volt messze) kirugtak => igy szakmámban dolgozom most. igaz a telephely kb50kmre van ahol lakom. de itt is csak szakirányu végzettség kell éretségi nem számít. amugy 8 álltalános nélkül . erdőn favágás. építkezéseken culáger munka. sajnos már nincs olyan hogy éjjeliőr . legalábbis hivatalosan. a személy és vagyonőr képzéshez ... hát lehet hogy kell 8 álltalános. pedig szoktak inditgatni néha ilyen képzést. igaz fizetős, de igazán rövid idő alatt meglehet szerezni. de ha meg is volna, sajnos csak egy lehetőséget ad, nem biztos helyet.
2010. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Menj el szociális segélyre ahogy szoktatok.
2010. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
WC pucolókra, kukásokra, esetleg utcaseprőkre mindíg szükség lehet.
2010. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Hugaidat rodáztatod, abból az egész família megél!
2010. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

roma és a munka? ez tényleg csak vicc

de még ha komoly is 6általánossal az életbe nem kapsz munkát sehol se

2010. jan. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, hát nem véletlenül tettem a humor rovatba, mert sajnos én annyira reménytelennek tartom a helyzetet, hogy akár vicces is lehet egy ilyen kérdés. Köszönöm a válaszokat, annak is aki netán komolyan vette, meg annak is, aki nem. Mindegyik tanulságos...
2010. jan. 30. 09:37
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem törj be gazdag házakba és vigyed a szajrét. 6 általánossal.nem most kéne gondolkozni :D
2010. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!