Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ajánlanátok egy daganatos...

Mit ajánlanátok egy daganatos férfinek aki elkezdett rohamosan fogyni? Milyen tápszert vagy készítményt egyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 16:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Megadózisú C-vitamin,de a legjobb a megadózisú multi+ C-vitamin!!!(minimum 10.000 mg),rengeteg nyers zöldség meg gyümölcs,búzafű,B17-vitamin inkább intravénás formában.(C-vitamint is jó lenne intravénásan(is)adni,ha az orvos hajlandó rá).Semmi cukor,semmi hús!!!
2011. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

bocsi első válaszoló de a vitaminok nem hiszem h segítenek(bocs ha tévedek)

talán kezelni kéne?? mert van egy ilyen gyanúm..

2011. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmi baj,második válaszoló:)Tapasztalatból írtam mindent.Mindig is a gyógynövényekben hittem,ezt tanultam,azután rálátásom lett a vitaminok betegségek esetén történő terápiás alkalmazására,és rájöttem(nem én jöttem rá:)ilyenkor éhezik a szervezet,és ha pótoljuk a hiányt-méghozzá a mindennapokban nem megszokott adagokkal- a szervezet javulást mutat.
2011. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A C vitamin fel nem használt része kiürül a szervezetből a vizelettel, így teljesen felesleges hatalmas dózisban szedni.

Az utóbbi hónapokban a gyógygombákról lehet nagyon jó híreket hallani, sztem érdemes utána olvasni. Nem biztos, hogy elhagyható mellette a konzervatív kezelés, de daganatos megbetegedésekben hihetetlen jó eredményeket mutat.

Ezen kívül ha anyagilag megteheted, akkor a csökkentett deutériumos víz is jó hatásúnak bizonyult.

A nyers céklalé rendszeres fogyasztása is jó hatású (de önmagában még nem feltétlenül gyógyítja meg az alapbetegséget, de támogatja ez is a kezeléseket.


A gyógyulásnak azonban alapfeltétele a pozitív hozzáállás. Biztos vagyok benne, ha meg akarsz gyógyulni, akkor meg fogsz!!!


Gyógyulást kívánok és azt, hogy semmiképp ne add fel!

2011. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Érdemes rákeresni a Google-ban a D-vitamin hatására is, daganatos megbetegedések esetén.

Mivel szerintem a víz a legfontosabb, és abból kerül be a szervezetbe folyamatosan a legtöbb, ezért valószínűleg váltani kellene, nem azt a vizet inni, amit korábban is ittál, hanem pl. a deutérium mentes vizet, de olvassál a PI vízről is az interneten. Azt hiszem, a deutérium mentes víz nagyon drága, de nézz utána, talán fel is tudják írni.

Folyamatosan olvasom, hogy kevesebb húsfélét kell enni, és olvastam a spárgaételek pozitív hatásáról is, valamint a homoktövis készítményekről, amikről szintén nagyon jókat írnak.

Bármilyen vitamin készítménnyel azonban nagyon kell vigyzáni, és az orvossal mindenképp koznultálni kell, mielőtt rendszeresen elkezdenéd szedni. Minden vitamin szedésének vannak negatív hatásai is a pozitív hatás mellett, még egészséges szervezet esetén is.

Ha a mikróban melegítesz ételt, kerüld a műanyag edényeket!

2011. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Culevit,CODtea
2011. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ne melegítsen mikróban ételt,mert az eleve káros(megváltoztatja az étel rezgését)

Nyers ételek agyra-főre,csak ebben van enzim.ENZIM=ÉLET.

Én nagyon béketűrő vagyok és elfogadom más véleményét,de ilyet írni a C-vitaminról,hogy nagy adagban kiürül...milyen nagy adagban?!?Tisztában Vagy azzal,hogy működik a C-vitamin a testben daganatok,egyéb betegségek esetén?Az átlagemberek több,mint felénél 2000 mg fölött kezdődik a C-vit kiürülés(Dr.Michael Colgan kutatásai alapján)akkor egy daganatos ember szervezetében???


S hogy a vitaminok veszélyesek lehetnek?Igen,okozhatnak problémát,ha évekig nagy dózisban olyan egyfajta vitamint szedsz,amit más egyéb elemmel komplexben kellene,máskülönben a többi vitamin kárára telítődik vele a szervezeted.Ez a vitaminhiány.Ezért hasznos,ha a vitaminokat megfelelő dózisban,komplexként szedjük.

A gyógygombákra tényleg érdemes ránézni,mert daganatellenes hatásairól beszélnek.

Aki csak hallott ezt-azt a szájhagyomány alapján,ne riassza el a kérdezőt.

2011. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit megbántani,de elképesztő és teljesen elkeserítő,hogy a világban a legtöbb ténynek gondolt dolog egyszerű szájhagyomány útján terjed,meg sem nézzük,honnan ered,ki(k)terjesztik a legharcosabban,csak beesszük.Mindent beeszünk,amit elénk raknak.És egészségesek vagyunk?És békében élünk?És egyre jobb a világ helyzete?Néha érdemes óvatosan olyan utak felé fordulni,ami ellentmond a filmek közé szuszakolt agymosó reklámoknak,és saját józan elménkkel átgondolni,megrágni,utánajárni a halkabb,de ésszerűbb oldalnak is.
2011. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A rohamos fogyást meg kellene állítani valahogy.Tápszerként én a csíráztatott zöld árpa őrleményét(Aktiv)meg búzafű port javasolnék.

Hirtelen kezdtél el rohamosan fogyni?Szedsz valamilyen vitamint?Mi a helyzet a daganattal most?Milyen daganatról van szó?

2011. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A C vitaminról még egy keveset: vesekő alakulhat ki a túlzott C vitamin fogyasztástól, ezt konkrétan tudom.

Semmilyen vitamin nem fogyasztható korlátlanul, mellékhatások nélkül.

2011. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!