Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok nektek a hosszú hajú...

Lányok nektek a hosszú hajú fiú jön be vagy az átlagos rövid tűsís? Hajú

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 18:56
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
24%
Hát lányok, Ti meghibbantatok! A belinkelt képeken szereplők közül egyiket sem nevezném férfinak..Visszataszító, ha hosszú a haja egy hímneműnek..a férfi azért férfi, mert más, mint a nő.Ha én hosszú hajú vagyok, törékeny és szőrtelen, akkor a pasim legyen kopasz, szőrös és kemény. Ez a minimum. Akinek a hosszú hajú pasik jönnek be, azoknak van valami anya komplexusuk...Kíváncsi lennék a fejetekre, amikor szeretkezés közben belelóg az arcotokba a barátotok sérója..:D:P
2010. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
19%
Ja! Az EMO-król nem is beszélve... Vasalhatjátok reggelente együtt a hajatokat, és vitatkozhattok hó végén, hogy kihasznált több sampont.. SZÁNALOM! Ideje lenne már eldönteni, hogy ha valaki férfinak született, akkor a-ként is akar viselkedni, vagy felvállalja, hogy homokos.. Mert ami a mai "EMO"fiúkat jellemzi, az valahol egy cső-homi között és egy 13 éves kislány között mérhető be.. Gratulálok minden EMO rajongó "hölgynek".
2010. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
szerintem épp a hosszú haj a férfias..:) főleg ha borostás és szőrös..régen is az volt a legtöbbnek(nem ez az évszázad) és szerintem azok voltak a "legkeményebb" férfik..Szerintem egy rövid hajban semmi jó nincs, azokat általában meg sem nézem..nem is tudom mi lenne velem, ha a barátom levágatná a haját..az emokról meg ezekről a felzselézett hajúakról nem is beszélek inkább
2010. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23%
A vállig érő és annál hosszabb hajú fiúk nem az eseteim, a növős még elmegy. Nekem az arc fontosabb, mint a haj, így nincs gondom, ha levágatja, mert úgy is tetszeni fog!
2010. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
49%

hosszabb :d

pl afc tomi :D

2010. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


végülis, kinek mi áll jobban,a lényeg,hogy igényes legyen.

2010. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%

21:44

21:48

Tudom hogy ízlések és pofonok,és ti így gondoljátok,de ti annyira ragaszkodtok a női-férfi szerephez és külsőhöz,ami nem is úgy van ahogy gondoljátok,mert régebben a "Hősök idején" szinte csak derékig érő hosszú hajú férfiakat láthatsz.Hát mi van Szent Istvánnal?Rákóczi Ferenccel?Árpád vezérrel?Géza fejedelemmel?Ők is b*zik voltak?

Inkább a rövid haj az új divat.Nekem az ilyen 2mm hajról a katonaság jut eszembe.Nem hiszem hogy bennetek egyszer is olyan jó érzést keltene hogy az Első-Második világháború"divatját" viseli a barátotok.

Ide jöttetek az emo-val,de teljesen másról beszéltek!A hosszú haj és az emosok két külön dolog bakker!Az az undorító,hogy a hosszú haj fogalma összeolvadt az emo fogalmával!És amúgy meg mi bajotok van nektek abból ha valaki szereti az emos fazont?Okosabbnak akartok tűnni ez a bajotok!

Jó hogy nektek ez nem jön be,de nem kell ide jönni,az""emorajongó högyek"" nem kíváncsiak rátok!Bőven elég lett volna annyi hogy "Csak rövid haj!"

Nem bírom felfogni hogy hogy a p*csába köthetik össze magatok fajták azt hogy hosszú haj=b*zi

Hülyék vagytok?

A rövid hajú nők meg képzeljétek leszbikusok!Azok a nők is azok akik feketét hordanak!Hát miért ne?Ennyi erővel...

2010. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a kopaszok,és a hosszabb hajúak is:)Pl:

[link]

[link]

[link]

Én az ilyenekért rajongok,de a legfontosabb hogy a stílusához,és magához a pasihoz is illeszkedjen és jól álljon a haj!

2010. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!