Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki csatlakozik az új valláshoz?

Ki csatlakozik az új valláshoz?

Figyelt kérdés

A vallásunk lényege a következő:a Tejútat a Nagy Lila Tehén alkotta meg kinek neve Milka(feleslegesen nevét szádra ne vedd) és neki köszönhetünk minden örömöt az életben.Ha sokan csatlakoznak, akkor hadat üzenhetünk a pápának, a főrabbiknak, a dalai lámának, a nagy sámánnak és a reptoid főkancellárnak.


ui: a Lila Tehén mindenható!

Igen.Ez is 6 ó, az is 6 ó, minden 6 ó.További hírekről beszámolok a Lila Tehén-ről a hamarosan induló blogon.A linket majd később küldöm.



2014. nov. 26. 00:09
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
tiltja a vallásom :(
2015. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Csatlakoznák ha nem lenék allergiás a lila,csokitsz@ró tehenekre és milka névre :(

De ha megoldható,hogy a nutella legyen a zúr benne vagyok ;)

2015. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

Utolsó!

A lila tehén vallásnak több felekezete van, mint a kereszténynek a katolikus, református stb.

Te a Nutista szeretnél lenni, ami a legfontosabb felekezetek egyike.Én Karamellikus vagyok, de vannak Bocisták, Klasszikusiszták és sajna Tibike falói.

2015. ápr. 7. 13:30
 54/55 anonim ***** válasza:
Kik vannak a legtobben? Ahoz csatlakozom
2015. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Ez a vallás már létezik.Hinduizmusnak hívják és 1 miliárd+minden gyk-s igazhívő követője van.
2015. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!