Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miféle átok ez?

Miféle átok ez?

Figyelt kérdés

A múlt héten elromlott a hordozható mályvacukoresztergám, tegnap kecske, ma meg elfelejtettem úszni ezért elütött a villamos...

Lehet, hogy szilvásbukta?



#úszás #baleset #villamos #kecske #balszerencse #átok #összeesküvés-elmélet #szilvás bukta #hordozható mályvacukoreszterga #földönkívüli hatalom
2014. nov. 27. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináld meg inkább a házidat, mert holnap még csak péntek van..
2014. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok az öngólodhoz... Nem vagyok már iskoláskorú.
2014. nov. 27. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen babletykó.

A Mellékhatások miatt forduljon pszihiáteréhez, kocsmárosához!

2014. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a nagy pénteki bögre**szú szellem átka, ami még légkalapácsként is használható, csak nem működik.
2014. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtam én! Szerintem a szomszéd Géza néni átkozott meg, ugyanis megláttam pálinkafőzés közben és kiderült, hogy nem is vizeletből csinálja... Így hát senki nem fog venni tőle szeszt mégegyszer, mégis milyen dolog gyümölcsből pálinkát csinálni?! Most mondjátok meg...
2014. nov. 28. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan, mint egy cytoskeleton.
2014. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!