Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » MI a teendő ilyenkor? (megszál...

MI a teendő ilyenkor? (megszállottság)

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy a számítógépemet nagy valószínűséggel megszállta a sátán, vagy valami hasonló gonoszlélek. Ez abban nyilvánul meg hogy netezés közben alkalmanként felugrik egy ablak, amelyen mária geronádzó látható anális aktus közben.Az ablak felbukkanása után démoni kacaj hallatszik. Próbáltam már a gép tetején viaszból készült falloszt égetni, héber igék kántálása közben, máriafüzért akasztottam a cd tálcára, de ez az ocsmány jelenés csak nem akar eltávozni. Mi ilyenkor a teendő?
2010. jan. 31. 01:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez beszarás? Hogy vagy képes éjjel egykor ennyit írni? Én ezt a ... el sem olvasom. Ennyi vagy!
2010. jan. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hívj papot,vagy csapd le a biztosítékot. :D
2010. jan. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam József atyát a kerületi plébániáról, de azt mondta hogy nem tud kijönni.
2010. jan. 31. 01:19
 4/12 anonim válasza:
ere egy válasz tudok írni:P NOD32 vagy Panda Global Protection vagy kinek ami teccik;)
2010. jan. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem önts vagy 2-3 liter szentelt vizet a gépházba amikor be van kapcsolva.
2010. jan. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az megvolt, de az istengyalázó jelenés még mindig perzisztál.....:( Szerintem egy profi démonűzőt kellene hívni, mert gerónádzó végbélnyílásának képe egy életre bele fog égni a retinámba T.T
2010. jan. 31. 02:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Fake!Fai!

4ng3ls!

2010. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Itt csak József atya spermája segíthet, amkor felbukkan mária geronádzó gyorsan el kell találnia a vastag szafaládé száját egy adaggal. Akkor majd úgy megilyed a gonosz a szent-cucctól hogy rögtön elszalad.

hülyeségre - hülyeség

2010. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én erről sokat olvastam! Lekel tölteni az ördög űző kétezret de ez csak xp alatt fut, más oprendszernél már bonyolultabb a helyzet mert még nincs támogatva a sátán irtás! Nekem is volt hasonló még a windows 98 alatt ott Torgyánt elégítette ki orálisan egy polip! A hangokról ne is beszéljünk ha sport fórumokat olvastam Kiszel Tünde orgazmus közbeni kiáltása hallatszott! Ilyenkor rendszerint elvágtam a vezetéket, de a hang a fejembe van azóta is...
2010. jan. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha fake lenne, mert az a mocskos nőszemély a pokol hetedik bugyrának minden abominációjánál iszonytatóbb.....ezzel még viccelni is rossz
2010. jan. 31. 02:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!