Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » MI a teendő ilyenkor? (megszál...

MI a teendő ilyenkor? (megszállottság)

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy a számítógépemet nagy valószínűséggel megszállta a sátán, vagy valami hasonló gonoszlélek. Ez abban nyilvánul meg hogy netezés közben alkalmanként felugrik egy ablak, amelyen mária geronádzó látható anális aktus közben.Az ablak felbukkanása után démoni kacaj hallatszik. Próbáltam már a gép tetején viaszból készült falloszt égetni, héber igék kántálása közben, máriafüzért akasztottam a cd tálcára, de ez az ocsmány jelenés csak nem akar eltávozni. Mi ilyenkor a teendő?
2010. jan. 31. 01:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na végre egy segítőkész válaszoló.....én csak az Xorciz3r2009 2.3 progit ismerem, de az nem használ, lehet kellene frissítés...a polipos torgyános nekem betámadott anno, de azt a szent gyertya meg két héber ige simán visszaküldte a dimenziók közti végtelen űr feketeségébe....de ez a gerónádzó nagyon perzisztens jószág.....
2010. jan. 31. 02:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb felbukkan mondd neki, hogy kiszívod a szilikont a szájából! Ettől tuti berezel és nem mer többé előjönni!
2010. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!