Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ismeritek a Jancsi bácsi...

Ismeritek a Jancsi bácsi zabáldája nevű éttermet?

Figyelt kérdés
nagyon fontos, szeretnék ott enni de azt hallottam hogy csak csövesek ehetnek ott

#étterem #hajléktalan #Jancsi #csöves #töltött káposzta #zabálda #jancsibá #jancsibácsika #jancsibácsikácska
2014. dec. 1. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, Blaha aluljaroban mukodik a mikro vallalkozas csak cigivel vagy pofonnal lehet fizetni :D
2014. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, pont szemben található Julcsi néni falodájával. Egymás konkurenciái.
2014. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jófej:D ***** válasza:
Én is ismerem! Nem kell félni nyugodtan ehetsz ott, én is ott szoktam enni, csak vegyél fel valami szakadt ruhát, és fürödj egyet egy nagyobb szemetesben.
2014. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! holnap megYek is a toltottkaposztacsutortokre!:)
2014. dec. 3. 19:07
 5/10 A kérdező kommentje:
voltam a toltottkaposztacsutortokon, de sajnos nekem mar nem jutott a toltottkaposztabol, ugyhogy egy csovessel osszeverekedtem, es kitiltottak :((( tudtok ajanlani mast??
2014. dec. 7. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy fagyizó. Katónéni nyalodája.
2014. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de hideg van ahoz:(
2014. dec. 16. 21:16
 8/10 A kérdező kommentje:
esetleg valami mas?ami lehetoleg arul olcson toltottkaposztat, vagy valami,, ja es ne kelljen csovesekkel verekedni
2014. dec. 16. 21:18
 9/10 Jófej:D ***** válasza:
Julcsi néni falodája, Kató néni nyalodája és jancsi bács zabádálján kívűl nincs több magyarországon (
2014. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
komolyan? nemar! senkisem tud? bemeztem Julcsi nenihez de olyan kek volt a toltottkaposzta
2014. dec. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!