Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Utazott már valaki Panemba?

Utazott már valaki Panemba?

Figyelt kérdés
Panemba szeretnék utazni nemsokára, de nem tudom hogy kezdjek neki. Kellenek védőoltások? Bikinit, esetleg hegymászóruhát vigyek? Mire kell figyelnem?

2014. dec. 8. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már jártam ott. Vigyél valami harci fegyvert magaddal először is. Én számszeríjat vittem, de egy kezdőnek tökéletesen megfelel egy egyszerű légfegyver. Szerintem ruhának vegyél magadnak egy terepszínű ruházatot, de nyugodtan vihetsz hegymászóruhát is. Vigyél sok antibiotikumot, védőoltásra nincs szükség, illetve kaját. Ha meglátod, hogy valaki közeledik feléd miközben eszel fejvesztve rohanj a hozzád legközelebb álló épülethez és ugorj fel a tetőre.

Sok szerencsét!

2014. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, mindenképpen alkalmazni fogom őket. Mi van akkor ha nem éppen eszek, hanem cipőfűzőt kötök, operát énelek, horgolok stb. akkor üdvözölhetem, vagy z evésre adott tanácsodat alkalmazzam?
2014. dec. 8. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha éppen nem eszel, akkor nyugodtan üdvözölheted őket. Ó, és nyugodtan vadászhatsz az erdőkben repülőmókusra. Túl szaporodtak, szóval vadászásuk legális.
2014. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hátömm, először is szögezzük le, hogy a hetvennegyedik viadal előtt vagy a nagy mészárlás után szeretnél menni, mert nem mindegy. Ha előtte, vigyél íjat meg kajcsit, meleg cuccot és hideget is.

Ha utána akkor vigyél napernyőt mert luxus lesz ecsém!

2014. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
100%
Poszátás jelvényt hagyd otthon, mostanában fújnak rá arrafelé.
2014. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Melyik körzetbe tervezd az utata?
2014. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!