Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladtam valakinek utánvételes...

Nyuszóó kérdése:

Feladtam valakinek utánvételessen egy csomagot, mert így volt megbeszélve, de ő közben rájött, mikor kikellet volna fizetnie a postásnak a költséget, hogy ez túl drága. Akkor most visszakapom és nekem kéne kifizetnem hogy a termék utazott egyet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Valakinek ki kell fizetni a postaköltséget. Mivel a csomagot nem vették át, és visszapostázták így neked kell majd fizetni..

Mondjuk én nem igazán értem, hogy mi az hogy rájött, túl drága Nem beszéltétek meg az árát előre??

2013. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De megbeszéltük ! Pont ezért nem értem, hogy most mért találta ki hogy mégsem jó . És ha én nem vagyok hajlandó kifizetni ? Nem veszem át a csomagot ? Mert nekem semmi kedvem miatta fizetni ! :/
2013. aug. 10. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

akkor nem kapod vissza a csomagodat. Mérlegeld melyik a drágább.

Kifizetni a postaköltséget és visszakapni a csomagodat VAGY nem fizetni ki a postaköltséget de a csomagodat sem kapod vissza.

2013. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Rendben,köszönöm ! :)
2013. aug. 11. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
A postaköltséget te már a feladáskor kifizetted. Újabb költséget nem szednek be rajtad (tudtommal). Csak visszakapod a cuccot. És sajnos igen, te fizetted meg, hogy a termék utazott egyet. Sajnos ez most egy tanulópénz volt, hogy ezentúl csak előre fizetés után postázz.
2013. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen. köszi
2013. aug. 12. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért a teljes előre fizetés sem biztonságosabb, mert engem meg úgy vágtak már át eladók!


Esetleg annyit kérjél legközelebb, hogy a postaköltséget utalja előre, így ha nem veszi át, ő bukta el, ha meg igen, akkor te is jól jártál.

2013. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, legközelebb így fogok csinálni. Köszönöm !
2013. aug. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!