Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz, hogy Orbánnak van egy,...

Igaz, hogy Orbánnak van egy, a Roswell-ben lezuhant ufó technológiáját felhasználva készült szuper járgánya?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz. Széles Gábornál tartja a garázsban.


Sőt, saját ufonauta tanácsadója is van. Nézd csak meg a Habony Árpit, az szerinted földi ember ezzel a fejszerkezettel?

[link]


Egy az egyben úgy néz ki, mint Roger az American Dadből: [link]

2014. dec. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 savanyújóska ***** válasza:
Kiégtem!:D Habony "Roger" Árpád... Bár amennyi pénze van annak az embernek, simán kinézem belőle a fószer életstílusát...:D
2014. dec. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem a kategóriát, de nem a vicc rovatban van. Jelentem is.
2014. dec. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nyugodtan jelentsd. Egyébként, ha nem hiszel egy témában, az még nem azt jelenti, hogy hülység ám és erről az állítólagos járgányról hallhattál is már, ha kicsit tájékozódsz. Amúgy az idősebb Bush-tól vette Orbán 2006-ban. Ha nem hiszed nézz utána.
2014. dec. 18. 02:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem Bushtól vette,én terveztem neki. Stefan Schauberger(Victor Schauberger ük-ük unokája)
2014. dec. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha Bushtól vette át, akkor az már akkor is elavult volt,

vagy pedig már akkor is annyira hülyének néztek, hogy azt feltételezték: nem tudjuk koppintani.

Ha kérdésednek lenne igazságtartalma, már Felcsúton üzemelne egy szupertitkos gyár, ami barátaink (Putyin, azeri főnök etc.) hasonló járgánnyal ellátását biztosítaná!

2014. dec. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trafó1 ***** válasza:
A sok stadion meg űrhajó leszálló pálya , Alcsuton leszállnak , Felcsúton meg ugye.........
2014. dec. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sírok :D :D
2015. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a szuper-járgány nem más, mint egy krómozott nyelű cirokseprű, gumírozott lapáttal csatlakoztatva.
2018. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!