Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a terved?

Mi a terved?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Fent lenni egész éjjel és Far cry 4-el játszani. De most egy kicsit benéztem ide a GYIK-ra. Azután megvárom az 5 órát, hogy a szüleim elmennyenek dolgozni. Azután eszek rántott halat. Leviszem a kutyát sétálni. Feljövök és 1-2 órát tanulok a vizsgára. Aztán újra gépezés és GYIK. Eszek vmit. Megnézek egy filmet. Itt az este, megyek fürdeni. Álmos leszek mivel nem aludtam az éjjel. Alszok.

Durván Ennyi. Ja és a vacsit kihagytam.

2014. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Van egy kérdésem:

Mi a különbség a fogász és én köztem?

A fogász kihúzza, ha fáj, én nem.

HAHAHAHAHAHA Ja nem

2014. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leírtam a tervem és nem reagálsz :(((
2014. dec. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mivel éjszaka volt, mikor ki irta.. és lehet elaludt, azért nem reagált :) gondolkodj pozitívan :P
2014. dec. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt tervezgetem, hogy eltervezem hogy mi legyen a tervem.
2014. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elmondanám megkélne hogy öljelek...
2014. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a tervem, hogy a fejemre sísapkát húzok, az arcomra harisnyát és egy lepedőt magamra terítek, amolyan tógaszerűen.

Fogom a hangtompítós AK47 - esemet és elindulok a közeli bankba vételezni.

Mindezt persze hajnali háromra tervezem.

Tervem szerint a zárat sutyy, sutty, sutty, egy rövid sorozattal elintézem, majd tervszerűen behatolok az objektumba. A tervem szerint magammal hozott Purhabspray - vel elintézem a riasztót, majd a c4 gyurmákat a mackóra nyomkodom, bele a gyutacsot, amit rövid gyújtózsinórral látok el és terv szerint meggyújtom, majd fedezékbe húzódok.

A pukkanás után kirámolom a mackót, majd tervszerűen sietve visszavonulok.

Ha a terven kívül kutyát sétáltató emberrel találkozom, akkor három lehetőség van, ezt még el kell döntenem.

1, sutty, sutty, sutty

2, Adok neki is a pénzből

3, figyelmen kívül hagyom


Egyenlőre azt kell megterveznem, hogyan szerzem meg a szükséges kellékeket c4, AK47, hangtompító. Sísapka, meg purhab már van.


Aztán meg kell terveznem, mire költöm a pénzt, amit terveim szerint egy időre elrejtek, de nektek nem mondom meg, hogy hová, mert még eljárna a szátok és akkor kénytelen lennék felkeresni benneteket és jönne a tervszerű sutty, sutty, sutty.

2014. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leigázom a galaxist! Most.
2014. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!