Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legjobb nyári...

Mi volt a legjobb nyári élményed? Volt terved, hogy mit fogsz csinálni, vagy csak sodródtál az eseményekkel? Minden sikerült, amit elterveztél nyár elején? Visszatekernéd az időt, hogy mégegyszer átélhesd ezt a 3 hónapot?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Sodródtam . Semmi különös nem történt , pár embert megismertem. Összességében egy jó nyár volt, leszámítva hogy többször is meg voltam fázva és egyszer gennyes mandulagyulladás szerű betegségem volt.
2012. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a legjobb nyári élményem az volt, amikor augusztus 20. - án a Balatonon voltunk, nagyon szép idő volt, egész nap fürödtünk, este naplementét néztünk meg tüzijátékot. :)

Egy másik nagyon jó élményem, mikor a strandon találkoztam azzal a fiúval akit nagyon kedvelek és egész nap tök jól elvoltunk pedig azt hittem, hogy ő észre sem vesz.

És szívesen visszatekerném az időt, bár mosmár a suli is hiányzik ami számomra érthetetlen. :D


És sok mintent elterveztem nyár elején, amiből aztán semmi sem lett mert lusta vagyok és csak ültem a gép előtt.

De ennek ellenére nagyon szép nyár volt. Sok élménnyel gazdagodtam. :)

2012. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legjobb nyári élményem 1 érdekes buli volt, most felesleges részletezni :D Egyébként nem volt rossz a nyaram, voltak unalmas hetek, gázabb részek, percek, amik megváltoztatták a gondolkodásomat, jelentős pillanatok, megismertem embereket, elvoltam.

Voltak terveim, de szinte semmit nem váltottam be (bár ez nálam megszokott), sodródtam a lassú árral.

Visszatekerném az időt szívesen, mert voltak helyzetek, ahol cselekedhettem volna jobban, másként. De hogy újra átélhessem, hát... bizonyos részeit :)

Úgy vagyok vele, hogy az élet egy jó játék, így történt-így történt, ki kell hozni a helyzetből a legjobbat. És nem nézek hátra, csakis előre, ezért nem tekergetnék időt.

2012. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elmentem 3 napra nyaralni feleslegesen elbasztam az összes pénzem..fizetés nélkül dolgoztam apámnak..a csaj se jött össze akit akartam..terveztem de csak sodródtam :/
2012. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére jól telt.:) Végre sikerült magam összeszednem, és amit elhatároztam, azt véghez is vittem. Beiratkoztam egy tanfolyamra, felkészültem a felsőfokú angol nyelvvizsgára és szerencsére sikerült is.:) Ezen kívül megismertem új embereket, nyaraltam, buliztam a barátaimmal, sosem unatkoztam :)) Családi programok is voltak, aminek külön örültem, mert nem vagyunk az a tipikusan összetartó család.
2012. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!