Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Orbán egyedül él? Mert anyu...

Orbán egyedül él? Mert anyu azt mondta h elmentek neki otthonról! :D

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van neje,és gyereke is;)
2014. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, unokája is! :)

(bár lehet hogy még nem született meg, vagy lehet hogy nem is fog)

2014. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 emoka julcsi válasza:
Ezt az állítást a mai reggelem is igazolja. Ma reggel is amikor végre tovább aludhattam volna, arra ébredek hogy egy kampány robot veszifel a hirtelen felkapott telefont. "Jó napot! ***** ****** vagyok (csak azért csillagozom ki mert szerintem már itt is van olyan szókereső programjuk.csak azért szolok mert egy ilyen programot vezérel az efbiáj a fbn ami olyan szavakat keres mint bomba stb... csak szoltam. De mér pont találomra kellett kiválasztaniuk ezt a pár embert akit a kampányok otta probálnak befolyásolni minus sikerrel. Eleinte az hittem errr a ***** robotra hogy adathalászok műve. Istenem. És amugy is kiskoru vagyok az édes jó monden hatora na. Remélem nem veszitek offolásnak, sziasztok.
2014. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz h megosztottad ezt velünk:DD
2014. máj. 24. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!