Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bennfentesek! Milyen érzés...

Bennfentesek! Milyen érzés volt külfentesnek lenni még annó?

Figyelt kérdés
mikor még nem voltatok benne a fentesben az milyen volt?
2015. febr. 19. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyelvtanilag, logikailag helytelen a kérdésed.

Aki nem bennfentes, az legfeljebb kinnfentes lehetne.


Bár én, mint bennfentes, pontosan tudom, hogy ez is helytelen - korábban bennfenttelen voltam.

2015. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

persze, másban a szálkát, magában a fejszét sem veszi észre..


xd

2015. febr. 19. 16:59
 3/6 csux2 ***** válasza:
A bennfentes beavatottat jelent. Na most akkor előtte kiavatott vagy,de az az igazán xar ügy ha beavatás után avatnak ki.
2015. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kintfentes koromban szerettem volna bent fenni, azt amit addig kint fentem, úgy ahogy a bennfentesek fenték bent, de kint kellett fennem, pedig bent szerettem volna fenni, de mégis kint kellett, mert nem voltam bennfentes.

A legnagyobb örömömre később bent fentem azt, amit addig kint fentem, mert már bennfentes lettem és ezért nem kellett már kint fennem, amit bent szerettem volna fenni, ahogy a többi bennfentes is bent fente, nem pedig kinn, mint aki nem volt bennfentes és ezért kint fente.

2015. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt a választ, vártam, ment a felpontozás, szép volt!
2015. febr. 22. 00:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszike, de amint látom, nem mindenkinek ez a véleménye.

Sajnálom, de nehéz ezt tömörebben, mert beláthatjátok, hogy ha bennfentes létemre továbbra is kinn fentem volna azt, amit akkor már bent fentem, akkor ...

Jó, jó, lelövöm magam...

2015. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!