Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Üdvözletem emberek! Szeretnék...

Üdvözletem emberek! Szeretnék elmenni a Föld nevű bolygóra. Pontosan merre tudnék elrepülni? (FONTOS)

Figyelt kérdés
A nevem E03. Nagyfejű nagyszemű zöld ufólányka vagyok. A nyelveteket megtanultam. Szeretném megszállni a Föld nevű bolygót, de nem tudom merre van. Kérlek segítsetek!!! :)

2015. febr. 21. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Á ide ne gyere, a bolygó tele van hülyékkel, akik nem hisznek az idegenekben.
2015. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább add meg te a saját koordinátádat, szÍvesen küldünk pár jó barátot...
2015. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hidd el nem érdemes ide jönni.. Előbb megölnek, szétszednek, majd munkába állítanak akárilyen állapotban...
2015. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik nem jól mondja. Ide a politika miatt nem érdemes ide jönni. Dolgoztatnak és fizut se sokat kapnál hacsak nem lopsz vagy esetleg celeb nem leszel. Egyszerűbb, ha szexelünk és úgy szaporodtok el itt a Földön. Mondjuk azért már az kevert dolog lesz, de hát itt a cigány magyarral, a néger a magyarral, japán a magyarral. Földönkívüli magyarral mit számít már? Dugjunk, de ha lehet ne nagyon vilogj a csésze aljaddal, mert valaki észrevesz minket. Áhh fenébe hagyjuk!
2015. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 animefan2486 válasza:
Az első válaszoló jól mondja...tele van hülyékkel ez a bolygó akik nem hisznek az idegenekben...nem éri meg ide jönni...és halálra fognak dolgoztatni vagy felboncolni téged...ezért nem ajánlom a Föld bolygót.
2015. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!