Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van itt ilyen fiú?

Van itt ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Már megszámlálhatatlanszor láttam itt kiírva ismerkedős kérdéseket. És úgy érzem, hogy én sem maradhatok ki ebből a "mókából".

Azonban van néhány feltétel, amelyeknek meg kell felelnie a jövendőbelimnek.


Be kell töltened a tizennyolcadik életévedet. Anyanyelvi szinten kell tudnod észt nyelven beszélni. Szeretned kell a macskákat, a gulyáskrémet és a Monty Python filmeket. Jah, a macskákat különösképpen kell szeretned! Azonban a delfineket már annál kevésbé, mert azok túlzottan giccses és csicsás élőlények. A magasságod legyen legalább 16,3333333333333333333333 dm magas. Jóban kell lenned a földrajzzal, és tudnod kell az országok fővárosait, zászlajait. Legyen szakállad vagy legalább borostád. Fontos, hogy élvezd a mosogatást, mert én sajnos nem szeretek mosogatni.


Ha magadra ismertél, akkor várom jelentkezésed privátban. :)


FIGYELEM! A promóció csak 03:00-ig érvényes, vagy addig, amíg nem törlik a kérdést!


2015. márc. 1. 00:19
1 2 3 4 5
 31/47 B.G 88 válasza:
felejtsd el, csak akkor ismerkednék veled, ha anyanyelvi szinten beszélnél kínaiul, és törökül az észt mellett :D
2015. márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
A fenébe! Kár, hogy már foglalt vagyok.
2015. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim válasza:
Ha nem tudnám, hogy nyilvánvalóan troll a kérdés, akkor az észt nyelv kivételével minden passzolna - azt a tudást viszont vodkával simán meg lehet szerezni ideiglenesen.
2015. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Kedvesch Loretta!

Én a leíráschod alapján magamra ischmertem.Tökéleschen beszélek észtül,és hogy ezt bebizonyítscham,a következő mondatot észtül fogom leírni:

tarbitud margariin , mida ta jõudnud sellele küsimusele vastata.

Tschók,Feri DDD

2015. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Ja hogy észt nyelv. Én "ezt a nyelvet" olvastam. Hát ez mekkora csalódás.
2015. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Amúgy csak nekem gyanús hogy ez a Loretta lehet hogy igazàból egy férfi?
2015. márc. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha logikusan végiggondolja bárki, a Brian életében Loretta valójában férfi volt, aki kitalálta, hogy szeretne egy gyereket, de ugye le lett szólva, hogy:

"Hogy fogod kihordani a magzatot? Belerakod egy szatyorba?"

2015. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
Szeretem a delfineket. Nem tudok észtül, utálom a gulyáskrémet és a macskákat. A földrajzot, a szakállat, a zászlókat, és még az országok neveit is utálom. Ja és mosogatást is. Ez így megfelel?
2015. márc. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Hmm... Szakállam az akad, 18 is elmúltam, és még 3:00 sincs. De azért lenne itt nekem is egy kritériumom...
2015. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
100%
Az összes igaz rám, de A DELFINEK A LEGKIRÁLYABB ÁLLATOK, szóval cseszd meg!
2015. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!