Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van itt ilyen fiú?

Van itt ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Már megszámlálhatatlanszor láttam itt kiírva ismerkedős kérdéseket. És úgy érzem, hogy én sem maradhatok ki ebből a "mókából".

Azonban van néhány feltétel, amelyeknek meg kell felelnie a jövendőbelimnek.


Be kell töltened a tizennyolcadik életévedet. Anyanyelvi szinten kell tudnod észt nyelven beszélni. Szeretned kell a macskákat, a gulyáskrémet és a Monty Python filmeket. Jah, a macskákat különösképpen kell szeretned! Azonban a delfineket már annál kevésbé, mert azok túlzottan giccses és csicsás élőlények. A magasságod legyen legalább 16,3333333333333333333333 dm magas. Jóban kell lenned a földrajzzal, és tudnod kell az országok fővárosait, zászlajait. Legyen szakállad vagy legalább borostád. Fontos, hogy élvezd a mosogatást, mert én sajnos nem szeretek mosogatni.


Ha magadra ismertél, akkor várom jelentkezésed privátban. :)


FIGYELEM! A promóció csak 03:00-ig érvényes, vagy addig, amíg nem törlik a kérdést!


2015. márc. 1. 00:19
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
egy lakatlan szigeten se szólnék hozzád...de nice try,csak nem volt vicces :(
2015. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Ha szeretek du@ni?

Kielégíthetelen vagyok

Van egy 60 millás kocsim, több nagy értékü ingatlanom, és nem rajtad fogok spórolni...

Akkor én most kiestem?

2015. márc. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
Szívesen elmosogatok, te pedig közben leszopsz. ;)
2015. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:

Így sem mosogatnál?:


[link]

2015. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
Ki vagy te az atya úr isten? Ja bocs csak egy beképzelt liba aki túl igényes... Nehogy már te változz picit szegény srácokat csicskáztatnád... Meg mi az, hogy megszabod ki mit szeressen? Am meg hódolatom drága hiszti királyláyka-_-. Oh bocs te az elvárások rekordját tartod. Tudod erre mondják, hogy magának való idi.t. libuska akinek semmi sem jó....
2015. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Rám a macskás rész igaz, az elég lesz? xD
2015. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
hát hol is kezdjem.... lány vagyok
2015. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!