Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Régi, elavult feleségemet...

Régi, elavult feleségemet ráfizetéssel újabbra cserélném. Valaki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 12:38
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ehhez még hirdetned sem nagyon kell: válás (=ráfizetés), majd veszel egy újat.
2015. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány köbcentis, mennyit futott, tuningolva van, sokba kerül fenntartani ?
2015. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jó karban lévő negyvenes, akkor felajánlok érte két vacak kis húszévest, de hogy ki fizet rá, azt még majd meglátjuk.

Azért azt szeretném tudni, mennyire kopott és az esztétikai értéke le van e csökkenve?

Nehogy valami ócska, rozsdás, lepusztult darabbal próbálkozz, mert az nem tisztességes.

Egy próbafuvarra kész vagyok és tudod meg kell jegyeznem, a szomszéd kertje mindig zöldebb elv alapján találhatsz elégedett vevőt, mert én rá szoktam csodálkozni a legcsinosabb nőkre is, - nahát és még ezt is unja valaki! -

Szóval írhatnál a karosszéria állapotáról, mennyire rozoga, vagy újszerű, mekkorák az ütközők, milyen a futóműve és mennyire lehet meghajtani, bírja e a strapát és mekkora kényelmet biztosít?

Sokat számít a hangja is, lágyan fuvolázik e, vagy rekedten rikácsol és mennyi a napi fogyasztása, továbbá az, amit feltankol sörben, pálinkában, vagy tejben és gyümölcslében értendő?

Jól fut e az utcán is tartható, vagy pedig garázshoz szokott?

Az üzemelése során használsz e szívatást, vagy csak hátulról lökdösöd, taszigálod?

Rendelkezik e automata sebességváltóval és magától is különféle fokozatokba kapcsol, vagy mindent nekem kell manuálisan végezni rajta?

Lényegében mennyire karbantartott és szereti e, ha babrálják, mennyire igénytelen és meghálálja e a törődést, a gondos ápolást?

Te csak ne aggódj, majd én kezelésbe veszem, van tapasztalatom, ne aggódj.

Legjobban persze mindenki egy bejáratós példánynak örül, de egy kis ügyességgel,apró praktikákkal újjá lehet varázsolni a leszakadt csotrogányt is, vagy elpasszolja a derék tulaj, mert palimadár mindig akad - szóval mennyi is az a 'ráfizetés?'!

Anyóst elfogadsz cserébe?

2015. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!