Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok olyan vicces történetet...

Tudtok olyan vicces történetet mondani, ami veletek, vagy valamelyik ismerősötökkel történt meg? :D

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az iskolában, farsangon mondtam a haveromnak hitesse el a többieknek hogy kiugrottam az első emeletről (nem volt olyan magasságú) erre a fél iskola odarohant az ablakhoz a buli helyett, én meg ott röhögtem a függöny mögött. 28 percig.
2015. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt mondtam a tanáromnak,hogy: Ne Beszííííjjj már!

Aztán tényleg meg sem szólalt.

2015. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kutyafejű válasza:
87%

Nagyanyámék mesélték, hogy a kutyájuk, amely igen nagy féreg irtó volt egyébként, egy alkalommal, miközben kiskutyái voltak,alszik, és szoptatja a kicsit. Nagyapám bemegy, és észreveszi, hogy a kutya hátsó csöcsét egy süldő patkány szopja, miközben az elsőt a saját kutyája, ő meg alszik. Nagyapám beszaladt nagyanyámért, hogy nézze meg ő is, mert biztos nem hitte volna el. Mindketten megerősítik a történetet.

Egy sokkal régebbi történet szerint egyébként egy tehenet zaklatott egy sikló vagy kígyó a legelőn hasonló féleképpen: feltekeredett a lábán, és tejet akart. Persze bőgött, és próbálta lerázni, és odaszaladt nagyapám, aki még akkor csak gyerek volt, és többen, botokkal leverték róla.

2015. máj. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!