Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnék egy kisebb balhét...

Szeretnék egy kisebb balhét csapni a sulimban; tudnátok javasolni néhányat (persze csak olyat, amiért nem tudnak kicsapni:-D)?

Figyelt kérdés
Nagyon megszívatnám már egy kicsit az osztálytársaimat (csupán a poén kedvéért), és nem jutott eszembe semmi frappáns. Pls, segítsetek!

2015. márc. 23. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szórj szárazjeget a padokba
2015. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha van elég jogos dühöd, akkor halálig kitartó leszel, de legyél light-os mert a végén megbánnád. de előtte viselj el egy csomó csapást hogy esni tanulj meg, ne győzelem után ess el, mindenkinek kell egy kis alázat, a sok csapástól ki fogsz készülni, de idő múlásával készen állsz majd. ja, és ha ötletre van szükséged, azt az akaratod fogja megtalálni...
2015. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek a gyors választ (az első válaszolónak azt üzenem, h "Ez egész jó ötlet, tetszik:-)", a másodiknak pedig, "Köszönöm ezt a tartalmas és kimerítő mégis hasznos tanácsot!")!
2015. márc. 23. 19:15
 4/11 A kérdező kommentje:

Jah, azt kifelejtettem, h olyan "szívatási" ötleteket várok leginkább, amiről sokáig beszélni fognak.

Meg én nem rosszakarásból szívatnám meg őket, csupán viccből (az osztálytátrsaim nagyon jó fejek, értik a poént).

2015. márc. 23. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:

(az osztálytátrsaim nagyon jó fejek, értik a poént).


Egeszen addig erti valaki a poent mig nem rajta csattan.

Ha jo a kapcsolatod, orulj neki es probald meg ezt minnel tovabb megtartani. Kesobb nem lesz ilyen szerencsed. Ne ugy akarj nyomot hagyni masokban magad utan, hogy "szivatsz".

2015. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de én nem "hogyan legyek jobb ember?" kérdést tettem fel. Ezekkel én is tisztában vagyok, szal' ha nincs ötleted, akkor kérlek keress mást, akit okíthatsz. Jah, ès te nem tudhatod, h a barátaim milyenek. Ennyi.
2015. márc. 25. 09:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, Advil, teljesen igazad van.
2015. márc. 25. 09:43
 8/11 anonim válasza:
Ha egy igazi ínyencségre vágysz,akkor vegyél elő teát,legalább 2 litert,tedd bele egy 2 literes palackba,hagyd hogy hétig jól megerjedjen és amikor elég büdös lett,akkor vidd be a suliba és locsolj össze mindent vele,pl. padokat,táblát,székeket. A terem nagyon büdös lesz tőle.
2015. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na,apapulco97, ez igazán jó ötlet. Köszi;-)
2015. márc. 26. 16:31
 10/11 anonim válasza:
Igazán nincs mit!
2015. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!