Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnám megbosszulni...

Hogyan tudnám megbosszulni ezt a kedves kis tréfát?

Figyelt kérdés

barátommal szeretjük egymást ugratni néha és most az volt a legújabb hogy szombat reggel ő hamarabb kelt fel én később keltem és azzal jön be hogy "kiengedtem a vizet,kezdhetjük az ablakpucolást keljek fel gyorsan" :D

na amikor erre rájöttem hogy csak vicc volt, megfogadtam hogy ezt vissza kapja csak nem tudom mi lenne elég jó ahhoz hogy visszavágjak :D

ötletek? :)


2015. márc. 23. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Vizeld le alvás közben.
2015. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%

Beretvald le a szemoldoket amig alszik.

Reggel ontsd le egy vodor hidegvizzel.

Etc

2015. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az első nem vicces, és az ágy bármilyen nedvessé tétele bármilyen módon se olyan amit megcsinálnék...

a borotva az már nagyon drasztikus lenne :D

2015. márc. 23. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Csend el a mobilját , hívd fel az egyik cimbijét , toljj bele egy recsegőset és tedd le . Soha se hinné el neki hogy nem ő "nyerített" bele ...
2015. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor 11 voltam húsvéti locsolás napján arra ébredtem hogy anyám kiabálja a mostohaapámnak hogy "mi az a pohár víz a kezedben?" Ő meg mondta hogy azt önti majd a gyerekre hogy el ne hervadjon és berontott a szobába hogy szabad e locsolni kezében egy üveg parfümmel anyám meg jött be mögötte röhögve én meg beijedtem hogy tényleg leönt egy pohár vízzel. Jó volt erre ébredni :D
2015. márc. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a tréfájára ne reagálj semmit, és utána szivasd meg egy saját tréfával ami a tiéd
2015. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy öltésekkel varrd be a kabátja vagy nadrágja egyik szárát. Nagyon mókás ha siet és sehogyan sem tudja felhúzni és nem boldogul vele. Ezt sokakkal már megcsináltam és jól szórakoztunk.
2015. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy pozitiv terhessegi tesztet, amit a legnagyobb komolysaggal mutass meg neki.
2015. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jó ötletek, de még nem találtam "méltó" visszavágást :D

na a terhességi tesztel nem játszunk ;)

2015. márc. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!