Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Processzor hűtés így jó?

Bopefe kérdése:

Processzor hűtés így jó?

Figyelt kérdés
Vettem egy Intel Core i7 5960X Extreme Edition 8 magos procit és egy Cooler Master vízhűtést hozzá.Összeszereléskor nem volt hűtőpasztám,ezért egy szelet gépsonkát méretre vágtam és azt tettem a proci és a hűtő közé.Eddig semmi gond(most is a szóbanforgó gépről írok),de később nem lehet valami gond belőle?

2015. márc. 31. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lekvár is jó...
2015. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért vicces, hogy veszel több 100k ért egy konfigot de egy pár száz forintos hűtőpasztát nem veszel. Meg nem is tervezel ha jól értem "de később nem lehet valami gond belőle".
2015. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gyorsan kellett beüzemelni a gépet sajna...De még mindig nem tudom,hogy vegyek pasztát vagy lekvárral próbálkozzak?Vagy jó a sonka is?
2015. ápr. 1. 00:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Hagyd meg a sonkát és mehet a tuning.
2015. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gondolom a paszta azért kell,hogy legyen valamilyen optimális vezetőréteg a két komponens között.Volt otthon mustár is,ráadásul magos.Az nem lett volna jobb?
2015. ápr. 1. 00:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az még jobb, főleg ha magos, ha azt teszed rá minden egyes mustár mag növeli a processzorban lévő magok számát.
2015. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
na meg egy pistike elolvasta a lekvaros tesztet...
2015. ápr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
processzor hűtőbordát rákötsz egy fakanálra, az jó kis rassztabontó fésű lenne
2015. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha kiszárad a sonka és elmúlik a hővezető képessége, akkor el fog füstölni a proci, szóval ezt megelőzendő rendszeresen locsolni és zsírozni kell a sonkát.
2015. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Wadmalac ***** válasza:

Jobb, mintha egy jégkockát kalapáltál volna közé.

De legközelebb inkább hozzál síkosítót a szexboltból. Állítólag sonkák közt az néha kell.

2015. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!