Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces sztorik érettségivel...

Vicces sztorik érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valamilyen vicces történet érettségiről...vagy csak akármilyen ha csak olyan hogy 20tételből csak 5őt tudtál de pont azt huztad amit jol tudtál vagy pont fordìtva,vagy elrontottad és mindenki nevetett..

2015. ápr. 9. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Petőfi Sándor beállt katonának? xd
2015. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hú de rég' volt:

fizika tanárnő és az érettségiző - nem észlény - osztálytársam a mögöttem levő táblánál ... a tanárnő súgja a diáknak: te csak írd, majd én törlöm a rosszat :)


ja, és úgy diplomáztam, hogy valóban egyetlen tételt tudtam, de azt mindenestől, és azt húztam ki (azt hiszem három tárgyból volt egyszerre a kérdéssor, és egy tárgy egy tételét tudtam) ... és ez nem elég, de a vizsgabizottság elnökének ez volt a kedvenc témája ... jól elbeszélgettünk az ötösért (még megkérdezte a végén: a többit is így tudod? mármint a másik két kérdést ... mondtam: persze)

2015. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukámnak volt egy sztoria.


Szín 5-ös tanuló, mindent kitűnően tudott. Kivéve egy dolgot, mert azt nem szerette, nem érdekelte stb...

Aztán éretségi előtti este elkezdte tanulni. Másnap az összes közül pont azt a tételt húzta ki XD

De sikerült neki 5-ös lett.

2015. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Mikor én érettségiztem, a töri tanárnő titokban segített az egyik srácnak, mert neki mindig az volt a baja a törivel, hogy összekeverte a történelmi eseményeket és azok évszámait. Úgy csinálta, hogy a mellette ülő tanár eltakarta őt egy kicsit, hogy a többiek ne lássák, míg a töri tanárnő felmutatott neki egy-egy szöveggel írt papírt. A többi meg ment magától a srácnak.


Angol órán meg az volt a vicces, hogy valaki az egyik mondatot rosszul fordította le, hogy a vizsgáztatók röhögni kezdtek rajta. De legalább átment a vizsgán a diák :D :D :D :D

2015. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem érettségi volt, hanem alapvizsga

egy osztálytársam józsef attilából felelt, erre a tanár megkérdezi hogy ki készitette az iskolánk eléőtti józsef attila szobrot? a gyerek meg azt mondja: hát, őhm, KŐMŰVES!

2015. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az 5-ös sztorija nagyon vicces volt! Most is rajta nevetek :''''D
2015. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BTmin válasza:

Nagymamámnak volt egy sztorija, bár ez még csak érettségi felkészítõ volt. Tehát az egyik osztálytársának az Odüsszeiából kellett felelnie, hogy egyik kaland során mi történt, és a sztori valahogy úgy volt, hogy Odüsszeusz beleesett a tengerbe, és majdnem meghalt, de végül egy nimfa (valami mesebeli nõszemély) megmentette. A lány meg nem tudta. Mamámék próbáltak súgni neki, hogy megmentette egy nimfa, de õ félreértette, és azt válaszolta, hogy fennakadt egy nimfában. Persze, mivel nem olvasta el a kōnyvet, így nem tudta, hogy mi is a nimfa valójában.

Mama azóta is nevet, ha ezt meséli.

2015. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!