Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Japán hányt a pogácsámtól!...

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Japán hányt a pogácsámtól! Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés

Pont úgy csináltam ,mint ahogy általában..azaz tökéletes lett és brit....De ha már ilyen mellékhatásai vannak akkor lehet adok egy kis kóstolót Amerikának és Franciaországnak!

-Anglia = =

( ' - ' )



2015. ápr. 19. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz kategória, ez a humorba kellett volna menjen...
2015. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Apa, a pogácsáidat csak brit gyarmatok képesek elfogyasztani. Inkább ne próbálkozz főzéssel.


- Kanada -

2015. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehogy odaadd Franciaországnak meg Amerikának! Az előbbi nagyon fogja kritizálni, az utóbbi meg úgy fog siránkozni, mint Olaszország!

Viszont, ha nem tudod, mit rontottál el, nézd meg a hozzávalók szavatosságát vagy kérj tanácsot Ausztriától.


-Magyarország

2015. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nem semmi, Anglia. Én Norvégiának vettem egy csomó vajat, ő meg befalta az összeset és sárgát hányt. Persze engem hibáztat ezért és én takaríthatom fel... T_T


-Dánia

2015. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

-Kanada fiam ne mond meg nekem ,hogy főzzek e vagy sem!

-Magyarország kisasszony.... én a pogácsáimat nem feltétlenül főzési tanácsokért kóstoltatnám meg azzal a két tökkelütöttel.

-Dánia? Minek vettél sok vajat? És Norvégia hogy hogy megette? ...csak nem megfenyegetted?

(lehet nekem is fenyítenem kéne ,hogy az a két hülye megegye a pogácsákat. )

2015. ápr. 20. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

"Tökkelütöttek" Hahahahah! xD


Azért vettem annyi vajat Norvégiának, mert az ő otthonában baromi drága. És azért falta be, mert félt, hogy más is meg akarja szerezni, pedig mondtam neki, hogy nem egészséges, ha ennyi vajat fogyaszt el -magában! És ez lett belőle...

Már jobban van, csillog-villog minden a házban. Most meg azt találta ki, hogy vett egy csomó kávét Svédországtól, meg is itta az összeset és kedve támadt lepisilni a házam emeleti lépcsőjét... T_______T


-Dánia

2015. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oh...részvétem Dánia.

Tudom milyen ha más vizeletét kell feltakarítanod...

*visszamereng a kicsi Amerikára és arra hányszor pisilte össze magát*....régi szép emlékek

Amúgy pár napja az a csigazabáló francia meglátogatott ,de akár hogy is próbálkoztam ,sehogy sem akarta elfogadni a pogácsámat...úgy csinált mintha méreg lett volna benne :/

= =

'-'

2015. ápr. 21. 14:18
 8/8 A kérdező kommentje:

jajj lemaradt az hogy kitől is jött a válasz ...szóval:


- Anglia

2015. ápr. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!