Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Férfiak és nők tényleg ennyire...

Férfiak és nők tényleg ennyire különbözőek lennénk?

Figyelt kérdés

A két asszony:



- Milyen volt a szex tegnap?


- Katasztrofális... A férjem megjött a munkából, a vacsorát megette 3

perc alatt, 4 percig szexeltünk, 2 perc múlva már aludt is. És Te?


- Fantasztikus. A férjem miután hazajött, egy csodálatos vacsorára vitt

el, majd egy órán keresztül haza sétáltunk. Gyertyafény és egy óra

előjáték után egy órán keresztül fantasztikus szexben volt részünk. És

képzeld, a végén még egy órát beszélgettünk -- Meseszerű!


A két férfi:


- Milyen volt a szex tegnap?


- Szuper! Amikor hazaértem, a vacsora már asztalon volt; ettem,

szexeltem, majd rögtön elaludtam. És te?


- Katasztrofális... Hazamegyek és nincs áram, mert elfelejtettem a

villanyszámlát befizetni. Ezért el kellett vinnem a feleségem

vacsorázni. Az étel rossz volt és oly drága, hogy nem volt pénzem

taxira. Gyalog kellett hazamennünk. Otthon persze nincs áram, megint meg

kellett gyújtani azt az átkozott gyertyát. Oly mérges voltam, hogy egy

órába tellett, míg felállt, majd még egybe, amíg elmentem, és így olyan

dühös voltam, hogy még egy órán keresztül képtelen voltam elaludni.


2010. febr. 23. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
ez tök jó:)
2010. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát quva* jó
2010. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell komolyan venni, ez csak vicc, de éppen arra hivatott, hogy rávilágítson a férfiak és a nők felfogásának különbségére.


Hasonló sztori a következő is:


"Mondd csak Edina, hogy álltok Robival?"

Edina: Úgy érzem, hogy nagyon harmonikus a kapcsolatunk. Rendkívül megértő, toleráns fickó. Nekem valahogy a víz jelekkel az igazi röhej, de picit turiztam a családfájába és dédszülőkig még aszcendensekben is rengeteg az átfedés köztünk. Mondjuk néha úgy érzem, mintha pár dolgot elengedne a füle mellett. Gyereknév ötleteken is csak révedten bólint, hogy, persze nyuszmusz, a Christofer nagyon szép, a két kéglink beszámításos cseréjét egy házrészre, meg a szocpol terveket se hallgatja végig. Mondjuk nagyon elfoglalt, néha hetekre sehol, ezért az összebutit se erőltetem, a kineziológus Kriszta szerint a mai férfiaknak nagy légtérre van szüksége, azt mondja, hogy Márkot és Bencét is a túlzott bújással buktam be, nekem meg már vészesen ketyeg a biológiai órám, több rossz dobást nem szeretnék. Hát dióhéjban ennyi, ha egyszer lesz időnk egy rendes dumcsira (hahh, ugye soha napján) majd picit részcsizem.


"Mondd csak Robi, hogy álltok Edinával?"

Robi: Kúrogatunk, semmi komoly."

2010. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

EGYÁLTALÁN NEM!


Vannak férfiakból és nőkből is egyformák. Vannak érzéketlen pasik, ahogy a vicc is írja, de nőkből is van ilyen! És vannak érzékeny férfiak, és nőkből is van ilyen. Épp úgy, ahogy vannak okos férfiak és nők is, vannak buta férfiak és nők is. Ez egyáltalán nem nemfüggő. Ezt csak a mai médiatársadalom szajkózza, hogy egy érzelmes pasi lányos vagy "bu*zi". (Jó most nem arra gondolok, amikor valaki már tényleg bu*zi.)


Én ismerek férfiakból és nőkből is annyi fajtát, hogy csak na. Gondolj már bele! Nem ismersz olyan nőket, akik ribancok? És nem ismersz értelmes, intelligens, kedves, érzékeny férfiakat?


Ha nem ismersz ilyeneket, akkor még kevés emberrel beszélgettél. Nem jöjjön senki azzal, hogy "naiv" vagyok, mert hiszek az ilyen nőknek vagy férfiaknak. Aki állatból van, és nincs annyi intelligenciája, hogy felismerje, hogy az emberek különbözőek, és felismerje, hogyha valaki hazudik, illetve azt is, ha őszinte, az úgy sem érti ezt meg. Ha van egy kis élettapasztalatod és emberismerő képessséged, akkor rájössz, hogy mi van.


Nézz körül, és találd meg magadnak a választ a világban!


PEACE:)

2010. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

11:42

Mindenki hazudik, aki iszonyatosan kedves az pedig álszent, vagy csak el akar érni valamit.

2010. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez jó! ez tetszik! :)
2010. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ku.rva fa.sza
2010. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezvicces xDxD
2010. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

02-25 14:48

Mindenki magából indul ki. Attól még, hogy te olyan sekélyes vagy, hogy soha nem éreztél még szerelmet, attól még más érzi. És lehet érezni a másikról, hogy őszinte vagy sem. Különben meg évekig elég nehéz lenne eljátszania. Főleg úgy, hogy találna nálam szebbet, jobbat, akinek van vagyona, nekem nincs semmim, csak saját magam.

2010. márc. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vicces, de ezek inkább szereotíp tipusok: pl, itt egy:


tipikus háziasszony:

Képzeld a férjem elvitt vacsorázni, és moziba is elvitt.

Ettünk sok minden jót. És addig a Pali, a szerelő ügyelt a házunkra, biztos a férjem megkérte.


tipikus férfi:

A hűtö rossz volt, a kaja elhidegedett, és a dvd lejátszó is elromlott. El kellett menni enni és mozizni. Addig kihívtam Palit megjavítani a hűtöt és a dvd-t.

2010. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!