Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S. Szerintetek is én...

S. O. S. Szerintetek is én vagyok a gonosz? 16/L

Figyelt kérdés

Az anyukám barátnője, hívott telefonon, kérdezte hogy anya itthon van-e. Mondtam, hogy estig sajnos semmiképpen nem lesz elérhető. Ekkor azt mondta átjött hozzá egy távoli rokona és szeretne áthozni hozzánk egy vadóc csecsszopót, hogy jobban megismerjük egymást.

Először azt hittem, hogy ez valami vicc, de akkor telt be a pohár, amikor megkérdezte, hogy van-e tejem. Hirtelen leblokkoltam és csak kapkodni tudtam a levegő után. És ez még nem semmi, mivel nem válaszoltam folytatta, hogy ebben a korban a cumizás már nem megoldás.

Olyan sokk ért, hogy egy csúnya b betűs szóval lecsaptam a telefont.


Most mit csináljak? Anyát nem tudom elérni, ez még egy óra múlva lehet itt lesz.

Gondolkodtam, hogy segítséget kérjek-e, de a barátnőim nincsenek otthon. Ha viccelt is, micsoda vicc ez?


Nem akarom vele találkozni, utálom!



2015. máj. 17. 15:12
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a legjobb megoldás,hogy értesítesz egy felnőttet,ez nagyon nem normális,igyekezz,nem akarom,hogy bajod legyen!!! Ha meg vicc...akkor ez az illető beteg!!!
2015. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úristen :DDDDDD
2015. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első,ne parázz,humor kategória.
2015. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mondd azt hogy.....

xd

2015. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerezzbe azonnal egy kecskét!

Fejd meg azt, és majd azt hiszik a te tejed!

2015. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KZitus válasza:
Szerintem a 3.-nak volt igaza!
2015. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!