Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van 1 mese aminek nem tudom a...

Papp Lóránt kérdése:

Van 1 mese aminek nem tudom a nevét de tudom mivolt benne. Az volt benne hogy hamupipőke, trollok, gonosz mostoha, varázsmérleg, mosogatófiú, buta király,7 törpe ennyi tudok belőle. Csak az lenne a kérdés hogy mi a neve a mesének?

Figyelt kérdés

Van 1 mese aminek nem tudom a nevét de tudom mivolt benne.

Az volt benne hogy hamupipőke,trollok,gonosz mostoha,varázsmérleg,mosogatófiú,buta király,7 törpe


ennyi tudok belőle. Csak az lenne a kérdés hogy mi a neve a mesének?



2015. febr. 19. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hósegíjke és a hít gonosz skínhed igaz történet arról, hogyan mérgezte meg a mosogatófiú a király mostoháját, mert az sokat lopkodott a trolloktól.
2015. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hamar választ!
2015. febr. 19. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Fedő neve: Pipő

asszem

2015. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérlek ird le pontos nevét plz!
2015. febr. 19. 17:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. febr. 19. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Halalala jíídlahi hohhohhó, őrbele csujjan a mofrokkó!

Cselelele híjbani masthaffa, árkony berköli szamthaffa.

2015. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Pap Lóránt, ezt a mesét Esperes Tehéncibál legutóbbi politológiai értekezésében olvashattad, amelynek képi elemei a nép körében is ismert szájhagyományból táplálkozik.

Úgy emlékszem az a címe, hogy: Hogyan növesszük az inflációt az amortizáció függvényében az Európai Únió területén mértani haladványú applikációs repatriálással?

2015. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!