Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A gyakorikerdesek.hu-n lehet...

A gyakorikerdesek.hu-n lehet regisztráció nélkül kérdést feltenni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs időm regisztrálni, de mindenképpen szeretnék kérdéseket feltenni!!!

Ezért kérdem.


2015. máj. 20. 18:47
 1/9 anonim válasza:
Rohadt vicces vagy...
2015. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagy regisztrálva, ez a kérdésed sem látszik, szóval ne nagyon várj rá választ....
2015. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ó de kár :( hát így hogy fogok erre a kérdésre választ kapni? Ez így rohadtul nem yolo!!!
2015. máj. 20. 19:40
 4/9 Jófej:D ***** válasza:
100%
Mivel nem regisztráltál, a kommented se látszik, úgyhogy erre e kérdésedre se fogsz választ kapni: (hát így hogy fogok erre a kérdésre választ kapni?)
2015. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem hallom, mert hajat szárítok xd
2015. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jajjjajjajjj, annyira szomoró vagyok hogy nem kapok egy választ sem. lehetetlen ez, mint az abszolút nullával való osztás!!!

úgyhogy aki szeretne az se válaszoljon, bármennyire is szeretne, mert kulonben sincs rajtam az olvasószemuvegem, nem látok rá válaszolni.


a viszonlátás!

2015. máj. 20. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
szomoró szomoró szomoró szomoró szomoró
2015. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudunk megvígasztalni, mivel nem vagy regisztrálva nem tudjuk, hogy szomorú vagy.
2015. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet 0-val osztani, nem lehetetlen, egy matematikus 2896-ban megoldotta. Ezt onnan tudom, hogy voltam a jövőben :) Amúgy nem lehet, de neked sikerült ezt is megoldanod, ahogyan nekem is regisztráció nélkül válaszolnom a jövőből mézgarádión a 30. századból :)
2015. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!