Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert regisztraltal erre az...

Miert regisztraltal erre az oldalra?

Figyelt kérdés

Van ismerosod aki szinten gyakran jar ide?

Es mi az a tema amit legszivesebben olvasol itt?



2015. jan. 22. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
ezen mennyit gondolkodtál?
2015. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sokat, miert? Csak erdekelne :)
2015. jan. 22. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
És te?? szerinted??
2015. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért,mert úgy tartotta a kedvem.

Többnyire a szórakozás, és emberek kategöriában szoktam válaszolni. És ha olvasni akarok,akkor előveszek egy jó könyvet,vagy az e-book omat. Itt válaszolni szoktam,meg néha kérdést feltenni.

2015. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kereső alapján néha ezt is feldobta találatnak, és egy oly' mértékben buta kérdést és hasonló színvonalú válaszokat találtam, hogy kényszert éreztem a jó válasz megadására ... aztán itt ragadtam, mert jól szórakozom a hülyeségeken ... az elmúlt 1-2 évben összesen talán három hasznos kérdést/választ olvastam, amit meg is köszöntem (nem az én kérdéseim voltak, mert ha van amit nem tudok, azt autentikusabb forrásban keresem meg, és nem itt)
2015. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.Azért regisztráltam mert vannak gyakori kérdéseim,és szeretek válaszolgatni.


2.Vannak.


3.Legszivesebben az egyéb kérdéseket és azon belül humor,vagy emberek kategóriát olvasom,este felé pedig szeretek benézni a szex szerelem kategóriába mi folyik éppen ott,akk szaporodnak a trollok.:-D

2015. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!